Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
utylizacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowa rządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary cap zaczepia nastolatkę, zapewne pijany stary cap- chłopak ja broni - odrazu bandyta. Multi kulti zaczepia młodą dziewczynę- chłopak ja broni- bohater.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
utylizacja jednego i drugiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat ten chłopak z Warszawy tez pochodzi z Poniatowej ale nie szczyl nie wie co zrobil a tatuś mu tez nie pomoże i sklepów mu zbraknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobił, ja też bym bronił swojej dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy normalny stanąłby w obronie swojej dziewczyny. Brawo chłopie! Trzymam kciuki, żeby się po kościach rozeszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszy nikt nie podszedł i bez powodu nie uderzyl.. 44 letni mezczyzna jak widac bardzo dojrzale sie zachowal zaczepiajac mlode dziewczyny o tak poznych porach ;) brak slow brak slow ... Zenujace ze wszystko poszlo na niczemu nie winnego chlopaka ktory obronił kobiete ktora kocha.. :) pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jaki bohater, chłopak ledwo stał na nogach. Bandyta do pierdla siedzieć a rodzice niech płacą odszkodowanie. Nic nie usprawiedliwia takiego zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okropny zbieg okolicznosci, ale latwo wydaje sie osoady o sytuacji, ktorej nie bylo sie swiadkiem, cala nasza mentalnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okropny zbieg okolicznosci, ale latwo wydaje sie osoady o sytuacji, ktorej nie bylo sie swiadkiem, cala nasza mentalnosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miał prawa go zaatakować, nawet dotknąć go nie miał prawa. Nie żyjemy w Mongolii, komu się nie podoba, wypier... z kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakty mówią same za siebie. Chłopak spadł ze schodów uderzony w twarz. Jaki zbieg okoliczności pytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie takie zachowanie powinno być dobrze karane i 10 lat ale nie więzienia i płacić na takiego podatki tylko 10 lat do kamieniolomow skoro go tak energia rozrywa a akurat 44 latek nic takiego obraźliwego nie powiedzial tylko prawdę i najpierw powinien gowniarz porozmawiać a nie odrazu takie zachowanie i bić ale skoro tak został wychowany z domu to rodzice teraz maja po drugie znam bardzo dobrze tego 44latka i kulturę ma na poziomie tylko jak się daje dzieciom alkohol to takie są efekty i kara tez powinna być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczepiał, czy coś na nią powiedział, bo wydaje mi się że to robi wielką różnicę. Nie bardzo chce mi się wierzyć, że akurat ta osoba mogła zaczepiać, jakoś to do niego nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obronca akurat tu masz racje bo ten człowiek jest na bardzo wysokim poziomie i kulturę tez ma osobista i nie wydaje mi się żeby zaczepial jakiegoś dziecka ewentualnie mogl zwrócić uwagę i 20 latek powinien ponieść za to duże konsekwencje i mam nadzieje ze poniesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet przystojny, ładny, niejeden 30 -latek mógłby mu pozazdrościć, wiec obstaję, że to dziewczyna mogła go zaczepiać a on powiedział na nia do chłopaka przykre slowa. Ten tu z tyłu na zdjeciu to szczyl w porównaniu z tym eleganckim przysojniakiem z Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze ludzie naprawde prawdziwi polscy obywatele wydaja osad nawet tam nie bedac. Sam bylem swiadkiem facet wyzywal dziewczyne od kurew, szmat chodzil do ilus osob z piescia. Kulturalny 44 latek boze litosci. Dac staremu gnomowi alkoholu troche!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat ten chłopak z Warszawy tez pochodzi z Poniatowej ale nie szczyl nie wie co zrobil a tatuś mu tez nie pomoże i sklepów mu zbraknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mart się o mój sklep dam radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...