Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość widzę że jesteś bardzo aktywny na tym forum, a nie znasz faktów nie pisz bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mart się o mój sklep dam radę
Jesteś  tego taki pewien ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co pobił, mąło nie zabił i dalej jest zadowolony. Takiego skurw.... powinno się zamknąc na zawsze w specjalnym obozie aby tam gnił i wył za wolnością. Nie pierwszy przypadek kapturzastych baranow z Poniatowej co łażą bez pracy i biją. Matka nie wychowała, ojciec nie wychował to kto wychowa? Więzienie i dożywocie.
bez sprzeciwu lokalnej policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdopodobnie z wolnej stopy będzie odpowiadał - mam nadzieję, ze zostanie potraktowany tak jak on i jego rodzina traktowali innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykra sytuacja młody człowiek, którego rozpiera moc oraz przeświadczenie, że jest panem świata próbuje ustalać swoje porządki. Niedojrzałe i porywcze zachowanie tłumaczone pretekstem "obrony kobiety" .... to chyba nie pierwszy tego rodzaju incydent z udziałem tego chłopaka .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykra sytuacja młody człowiek, którego rozpiera moc oraz przeświadczenie, że jest panem świata próbuje ustalać swoje porządki. Niedojrzałe i porywcze zachowanie tłumaczone pretekstem "obrony kobiety" .... to chyba nie pierwszy tego rodzaju incydent z udziałem tego chłopaka .......
dokładnie ale to kwestia genów. Najwyższy czas na konsekwencje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że mało wiesz o mojej rodzinie za kompa każdy jest mocny zapraszam powiedz mi prosto w oczy a nie pomawiasz moja rodzinę po psełdonimem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo to czy zaczepil czy nie zaczepil te dziewczyny ale mimo tego skoro jest taki mololat kozak to czego od tylu wali ale wydaje mi się ze kara będę i to surowa i różne adwokaty nie pomogą znam tego człowieka osobiście i mysle ze on i jak i jego rodzina tego tak nie zostawia dopóki ten człowiek kary nie poniesie bo alkohol swoja droga zaczepianie swoja pobicie z takim skutkiem na pewno się skończy kratkami a nie w zawieszeniu kara
od tyłu wali w twarz twoim tokiem myślenie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro już mowa o rodzinie to może Ty cwaniaczku spójrz w oczy rodzinie człowieka, który przez Ciebie walczy o życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo ci krytykować i pewnie będę się musiał z ty zmierzyć i nie nazywaj mnie cwaniaczkiem bo to dla obu stron jest trudna ciężka sytacja a pod psełdonimem to każdy może pisać co chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie przezemnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że mało wiesz o mojej rodzinie za kompa każdy jest mocny zapraszam powiedz mi prosto w oczy a nie pomawiasz moja rodzinę po psełdonimem
też pod pseudonimem kulturą nie grzeszysz, o ortografii nie wspomnę. Kto cię pomawia? Nie sądź innych według siebie i swoich najbliższych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz z kim rozmawiasz dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 letni zbir do ostrzału się nadaje skoro nie potrafi funkcjonować z ludźmi, a nie 10 lat w więzieniu za pieniądze podatników. Z takiego nie ma żadnego pożytku i nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję, że do końca swoich dni nie zaznasz spokoju, że zjedzą cię resztki sumienia (jeśli w ogóle coś takiego posiadasz)... ty wielki bohaterze (= zabójco!!!) zniszczyłeś życie całej rodzinie...pewnie duma cię rozpiera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabłysnął we Wspólnocie opolskiej. Na pamiątkę rodzina niech cały nakład wykupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjeciu widać, ze to kawał zbira.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze ludzie naprawde prawdziwi polscy obywatele wydaja osad nawet tam nie bedac. Sam bylem swiadkiem facet wyzywal dziewczyne od kurew, szmat chodzil do ilus osob z piescia. Kulturalny 44 latek boze litosci. Dac staremu gnomowi alkoholu troche!
Ale ciekawe jest to dlaczego wyzywał(?), nikt nikogo za nic nie wyzywa, nawet będąc pijanym. coś musi być na rzeczy. Na pewno musiała się go czepiać jak był jeszcze trzeźwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ciekawe jest to dlaczego wyzywał(?), nikt nikogo za nic nie wyzywa, nawet będąc pijanym. coś musi być na rzeczy. Na pewno musiała się go czepiać jak był jeszcze trzeźwy.
nawet gdyby na wyzywanie biciem się nie odpowiada ale ten "osiłek" przecież na mocniejszego od siebie w życiu się nie porwał. Poniekąd wyrok ten będzie i za innych skrzywdzonych przez niego i jego "rodzinę" :) jak to się los odwraca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie pierwszy jego wybryk. Siostra zrzuciła gimnazjalistkę ze schodów, biła rówieśniczki, napuszczała brata by bił innych... kwestia genów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...