Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa domu? Nie kradnij! Prokurator powołał się na siódme przykazanie

Utworzony przez ~KOLKA~, 29 października 2009 o 11:56
PROKURATOR MIAŁ PRAWO DO SFORMUŁOWANIA TAKIEJ TREŚCI,PONIEWAŻ KRADZIEŻY ZABRANIA NIE TYLKO DEKALOG ALE I KONSTYTUCJE WIĘKSZOŚCI PAŃSTW (NIE JESTEM PEWIEN JEDYNIE CO DO ŻYDOWSKIEJ)..Fakt,że oskarżony zrozumiał treść zarzutu i to nim wzruszyło jest sukcesem prokuratora i w moim mniemaniu tak należy to odbierać,a że są jacyś moraliści z grona :paJacyków czy środa(albo czwartek)."TAK TEN ŚWIAT ZŁÓŻONY JEST"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
1/ Kościół na każdym kroku ingeruje w sprawy państwa i podobno tak jest cacy, a jak urzędnik w słusznej sprawie cytuje dekalog to naganne ? 2/ A w końcu tak jakby uciekło meritum sprawy, ten "budowniczy" jest winien czy nie ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
prokurator jest funkcjonariuszem publicznym i nie powinien wkraczać w kompetencje Kościoła. raczej do księdza czy biskupa należy cytowanie fragmentów Biblii czy Dekalogu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brawo KOLKA trafna argumentacja!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jon napisał:
prokurator jest funkcjonariuszem publicznym i nie powinien wkraczać w kompetencje Kościoła. raczej do księdza czy biskupa należy cytowanie fragmentów Biblii czy Dekalogu
dokładnie tak, poza tym prokurator tak się trzyma pisma, jednocześnie oskarżając go o grzech, a nie pamięta o słowach: "Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni Nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
„BORze COŚ POLSKĘ...” Omawiany pan Prokurator zapomniał, że zgodnie z prawem wia(g)ra jet sprawą prywatna każdego, a nawet biblia mówi, że „Jeśli chcesz się modlić wejdź do swej izby...”, a nie bądź pyszny jak poganin! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY jest pewniakiem, że pan Prokurator ma KUL-awt dyplom z prawa, a tam to nie wiadomo, które to dziecko księdza, a które nie – tak samo zresztą ja i w samym Lublinie i pozostałych miastach zdominowanych przez kler. Skoro pan Prokurator modli się w Sądzie (jako, że jest październik 2009 – miesiąc różańcowy), to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC podpowiada zainteresowanemu, iż w 2006 r. kościół w cudowny sposób wymyślił SLANG MODLITEWNY , a tam.... ...a tam nawet DEKALOG nie istnieje, bo kilkoro punktów jest zbieżnych: nie cudzołóż; nie pożądaj żony bliźniego...; nie mów fałszywego świadectwa...; i przyjmuje wspólne brzmienie: nie pier...ol! ZOSTAŃCIE Z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest ************** ************, tel. +** *** *** ***, www.*************/*********.***, e-mail ***********@*****.** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: