Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa pomnika Chrystusa Króla: Dźwig zmiażdżył nogę robotnika

Utworzony przez budowniczy, 23 października 2010 r. o 16:17
""To więcej niż mierzy pomnik Chrystusa Zbawiciela w Brazylii."" Ale mniej niż mierzy Cristo de la Concordia w Boliwii. ( http://en.wikipedia.org/wiki/Cristo_de_la_Concordia )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że po tym wypadku ktoś zatrzyma tą chorą budowę .To co się stało dziś to przedsmak ogromnej tragedii jaka będzie jak postawią ramiona na górę .Dlaczego żaden inspektor dlaczego nikt tego nie kontroluje .Mieszkańcy Świebodzina nie zbliżajcie się do tego pomnika bo zginie setki ludzi .Pan Zawadzki bo nie można nazwać go księdzem nie zważa na nic jego celem jest postawić ten pomnik choćby miał stać tylko minutę . Niech ktoś się wreszcie obudzi kto za to wszystko odpowie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej czytaj artykuły tylko w języku polskim. Pomnik w Boliwii ma "tylko" 40,44 m Idź synek do szkoły się jeszcze uczyć, a komentowanie zostaw innym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w świecie buduja autostrady ,lotniska , aquparki a my kapliczki przydrozne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chore. W kraju bieda, aż piszczy. Ludzie nie mają gdzie mieszkać, a w kraju gigantomania, budowa pomników i pokłony bałwanom i obrazom. Kto wyżej i wiekszy. Pycha i marnotrastwo, tym żyje codzienna nowa RP. Za komuny to nie pomyślenia. Takie marnotrastwo materiałów i energii!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy budowie Plazy w lublinie do niezabezpieczonego szybu wpadł pracownik ponosząc śmierć na miejscu.Nikt nie poniósł kary .Łeb ukręcono sprawie i cicho sza bo to żydowski biznes .....ale o tym będzie się trąbiło bo to inwestycja katolicka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w świecie buduja autostrady ,lotniska , aquparki a my kapliczki przydrozne
Tak i to jest jedyny wpis który ma w sobie głos nie tylko rozsądku ale i logiki szkoda że tego wszystkiego brakuje nawiedzonym a jeżeli sądzą że jeśli wybudują jeszcze większą statuę to pozyskają wiernych to są w błędzie !-bzdura tak wiernych się do siebie nie przekonuje- nie tak ,ściąga się ludzi do kościoła !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich. to tyle w tym temacie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Będąc więc z rodu Bożego, nie powinniśmy sądzić, że bóstwo jest podobnego złota albo srebra, albo do kamienia wytworu sztuki i ludzkiego umysłu." Dz.Ap.17:29 "Mienili się mądrymi, a stali się głupi. I zamienili chwałę nieśmiertelnego Boga na obrazy przedstawiające śmiertelnego człowieka." Rzym.1:22.23 "Ich ziemia jest pełna bożków, kłaniają się dziełu swoich rąk, temu co uczyniły ich palce. I tak poniżył się człowiek i spodlał rodzaj ludzki. Ty im nie przebaczysz." Izaj. 2:8,9 "Nie zwracajcie się do bałwanów i nie sporządzajcie sobie bogów odlewanych z metalu. Ja Pan jestem Bogiem waszym." 3 Mojż. 19:4 "Boga nikt nigdy nie widział" (Jan 1;18) a wszelkie ludzkie wyobrażenia o Nim, są tylko karykaturami ośmieszającymi i obrażającymi Go Prawdziwi czciciele Boga oddają Mu cześć "w duchu i w prawdzie" Jan 4 :23,24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wróg bzdur napisał:
To chore. W kraju bieda, aż piszczy. Ludzie nie mają gdzie mieszkać, a w kraju gigantomania, budowa pomników i pokłony bałwanom i obrazom. Kto wyżej i wiekszy. Pycha i marnotrastwo, tym żyje codzienna nowa RP. Za komuny to nie pomyślenia. Takie marnotrastwo materiałów i energii!!!
fakt za komuny nie było pomyślenia. W każdej wiosze musiał stać pomnik Lenina, radzieckiego sołdata i jeszcze jakiś, choćby Bieruta lub Stalina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg daremnie daje chołocie znaki aby się powstrzymali ale na nic to...pomnik polskiej głupoty zapewne i tak urośnie.Aż się boję jak po tym Bóg ukarze to polskie dziadostwo. Oby tylko "prawdziwi Polacy" na tym ucierpieli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkanty napisał:
Przy budowie Plazy w lublinie do niezabezpieczonego szybu wpadł pracownik ponosząc śmierć na miejscu.Nikt nie poniósł kary .Łeb ukręcono sprawie i cicho sza bo to żydowski biznes .....ale o tym będzie się trąbiło bo to inwestycja katolicka.
No właśnie ,inwestycja katolicka a Bóg i tak ma to w ..., no wiadomo gdzie.Czyli strzeliłeś sobie w stopę oszołomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy czasami Państwo wiedzą, czyj będzie kolejny pomnik w Polsce i jaką będzie miał wysokość? Coś mi się zdaje, że będziemy bić rekordy w wysokości pomników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kolejna kupa szmalu wyje****ana w bloto juz lepiej bylo nakarmic za te pieniadze biednych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest przedwstęp do państwa wyznaniowego. Kościół katolicki w swej pazerności nie cofa się przed niczym by zniewolić głupi naród. Tyle jest biedy, nieszczęścia a tu pomniki,krzyże, paciorki, ornaty kapiące przepychem, tłuste brzuchy ... i samozadowolenie... A komisja ( złodziejsko-majątkowa) przyznała tysiące budynków, tysiące hektarów gruntów tym zabiedzonym księżulom. Frater Rydzyk dał pierwszy znak..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
253 napisał:
fakt za komuny nie było pomyślenia. W każdej wiosze musiał stać pomnik Lenina, radzieckiego sołdata i jeszcze jakiś, choćby Bieruta lub Stalina
I tu się mylisz człowiecze... Kościoły, krzyże co krok . Im biedniejsze państwo tym tego więcej więcej.Im głupszy naród tym bardziej można nim manipulować..... O ile pamiętam to było w naszym kraju kilku leninów ( stalina nie widziałem) kilkudziesięci sołdatów .. i wsio .. a kościołów i krzyży?? ?? Bez liku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich. to tyle w tym temacie....
Pojebstwo ludzkie nie zna granic.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Będąc więc z rodu Bożego, nie powinniśmy sądzić, że bóstwo jest podobnego złota albo srebra, albo do kamienia wytworu sztuki i ludzkiego umysłu." Dz.Ap.17:29 "Mienili się mądrymi, a stali się głupi. I zamienili chwałę nieśmiertelnego Boga na obrazy przedstawiające śmiertelnego człowieka." Rzym.1:22.23 "Ich ziemia jest pełna bożków, kłaniają się dziełu swoich rąk, temu co uczyniły ich palce. I tak poniżył się człowiek i spodlał rodzaj ludzki. Ty im nie przebaczysz." Izaj. 2:8,9 "Nie zwracajcie się do bałwanów i nie sporządzajcie sobie bogów odlewanych z metalu. Ja Pan jestem Bogiem waszym." 3 Mojż. 19:4 "Boga nikt nigdy nie widział" (Jan 1;18) a wszelkie ludzkie wyobrażenia o Nim, są tylko karykaturami ośmieszającymi i obrażającymi Go Prawdziwi czciciele Boga oddają Mu cześć "w duchu i w prawdzie" Jan 4 :23,24
Następny moher nawiedzony w swojej głupocie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lkanty napisał:
Przy budowie Plazy w lublinie do niezabezpieczonego szybu wpadł pracownik ponosząc śmierć na miejscu.Nikt nie poniósł kary .Łeb ukręcono sprawie i cicho sza bo to żydowski biznes .....ale o tym będzie się trąbiło bo to inwestycja katolicka.
Przestańmy mamić społeczeństwo frazesem, że Polska to kraj katolicki. Może rzymski (watykański), ale z nauką Chrystusa i ewangelią ma niewiele wspólnego. Najmniej katolików jest w samym kościele tzw. rzymsko-katolickim. Tam się po prostu robi jeden wielki biznes na styku kler - politycy. Głupie społeczeństwo to kupuje. Aż dziw, że ludzie są tak tępi i nawet nie pamiętają nawet podstaw z nauki Chrystusa, których uczyli się na lekcjach religii? A może nasi katolicy po prostu nie uznają nauki swego założyciela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkość tego koszmarnego monumentu odpowiada głupocie jego twórców Prawdziwa wiara nie potrzebuje takich świadectw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...