Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burza po komentarzu do dzieci posła PiS z Radzynia Podlaskiego

Utworzony przez jan, 24 maja 2013 r. o 09:34
kolejna burza o to, że ktoś powiedział prawdę. Nieważne czy on z PISu czy nie. Powiedziałprawdę na temat in vitro i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz go zlinczujmy bo ośmielił się powiedzieć prawdę. Oburzająca się faktem że usłyszały to dzieci GW sama ostro promuje program edukacyjny w którym dzieci mają uczyć się o wyższości związków homoseksulanych nad innymi. Hipokryzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burak o ograniczonym światopoglądzie. Wstyd, ciemnota ale jaki poseł taki elektorat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaiste wielkie to szczęście, że mój ojciec przeniósł się po wojnie na zachód Polski. Moje dzieci przeniosą się jeszcze bardziej w tamtym kierunku. Ja już jestem za stary więc zostaję . Na szczęście mieszkam daleko od krainy pisiaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką prawdę? Poseł jest kolejnym niedouczony człowiekiem, który nie zauważa różnicy między zlepkiem komórek a człowiekiem. Na dodatek wykorzystuje dzieci do walki politycznej, co jest po prostu obrzydliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam szanownego przedmówcę, ale skąd to stwierdzenie, że niezbyt rozgarnięty poseł powiedział prawdę? Może szanowny Pan przybliży nam tę powszechną wiedzę..? Jajniki kobiety zawierają wiele tysięcy niedojrzałych komórek jajowych - tylko z kilku z nich powstaną embriony - reszta ginie, o ile nie zostanie wykorzystana w procesie in vitro. Jeśli kobieta nie może urodzić dziecka inaczej, niż dzięki zapłodnieniu in vitro, giną wszystkie. Jak ma się do tego wypowiedź niedouczonego posła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
kolejna burza o to, że ktoś powiedział prawdę. Nieważne czy on z PISu czy nie. Powiedziałprawdę na temat in vitro i tyle.
No czy się komuś podoba czy nie metoda"in wiadro" ( za Kabaretem) i tak wejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana posła trzeba by do szkoły posłać. Takie drastyczne braki w edukacji powinny uniemożliwiać pełnienie jakichkolwiek odpowiedzialnych funkcji publicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franco napisał:
Teraz go zlinczujmy bo ośmielił się powiedzieć prawdę.
To chyba ta prawda trzeciego rodzaju, czyli g... prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadzicie, że to człowiek daje życie??? wierzę, że Bóg, dlatego człowiek nie powinien go odbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu jak CIEMNIAK to z Lubelszczyzny! wstyd mi za to wschodnie i zaściankowe zacofanie! średniowiecze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mentalny beton!!! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paradisoperduto napisał:
Przepraszam szanownego przedmówcę, ale skąd to stwierdzenie, że niezbyt rozgarnięty poseł powiedział prawdę? Może szanowny Pan przybliży nam tę powszechną wiedzę..? Jajniki kobiety zawierają wiele tysięcy niedojrzałych komórek jajowych - tylko z kilku z nich powstaną embriony - reszta ginie, o ile nie zostanie wykorzystana w procesie in vitro. Jeśli kobieta nie może urodzić dziecka inaczej, niż dzięki zapłodnieniu in vitro, giną wszystkie. Jak ma się do tego wypowiedź niedouczonego posła? [/quote] [quote name='paradisoperduto' timestamp='1369384488' post='773963'] Przepraszam szanownego przedmówcę, ale skąd to stwierdzenie, że niezbyt rozgarnięty poseł powiedział prawdę? Może szanowny Pan przybliży nam tę powszechną wiedzę..? Jajniki kobiety zawierają wiele tysięcy niedojrzałych komórek jajowych - tylko z kilku z nich powstaną embriony - reszta ginie, o ile nie zostanie wykorzystana w procesie in vitro. Jeśli kobieta nie może urodzić dziecka inaczej, niż dzięki zapłodnieniu in vitro, giną wszystkie. Jak ma się do tego wypowiedź niedouczonego posła?
Po pierwsze, nie znam tego posła, nie interesuje mnie ani on ani jego partia. Odnoszę się do sprawy merytorycznie, a głupawe polityczne komentarze ludzi powyżej mnie nie interesują. Oczywiście, że tylko z kilku komórek jajowych powstaną embriony, ale niedojrzała komórka jajowa to nie człowiek. Mówmy o sytuacji, kiedy doszło do zapłodnienia. W stadium embrionalnym widzimy tylko komórki, a nie człowieka. Pytanie zasadnicze brzmi - czy to jest życie, czy nie? Zauważ, że jeżeli na Marsie odnajdziemy sztuk jedną komórkę bakterii, będzie to wiadomość tysiąclecia. We wszystkich mediach napiszą "życie na Marsie". Tymczasem jedna lub więcej komórek dzielących się, różnicujących i tworzących tkanki przyszłego człowieka życiem nie jest? To jest oczywista sprzeczność. Warto poczytać trochę na temat ciekawych doświadczeń biologicznych, w których próbuje się znaleźć odpowiedź na pytanie: czym jest życie, jaki zestaw genów jest minimalny dla przetrwania jakiegoś organizmu itd. Wychodząc od tego, moim zdaniem zapłodniona komórka jajowa jest "życiem", które zabijamy niszcząc embriony w procedurze IVF. I żeby było jasne: podaję argument naukowy i logiczny, a nie religijny. IVF jest wielką zdobyczą ludzkości i błogosławieństwem dla par nie mogących począć dziecka w sposób naturalny. Teraz coś się pojaśniło? Jeśli chcesz odpowiedzieć, to bez aspektów politycznych czy religijnych, bo tą drogą nigdzie nie dojdziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary to są ludzie skrzywieni mentalnie i psychicznie. Niech sie poseł przeniesie w średniowiecze bo tam pasuje i tam sobie głosi swoje chore racje. Ja nie po to pracuję na tą bandę darmozjadów, żeby taki prawy i sprawiedliwy PISuar ględził coś mojemu dziecku. Od wychowywania jestem ja a nie sfanatyzowany pusty łeb, który swoje chore katolickie bzdety pragnie wstawić całemu światu. Znalał się obrońca plemników, niech się żywymi zajmie lepiej Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sądze że "niedouczonym czlowiekiem" tylko po prostu praktykujacym chrzescijaninem jak miliony ludzi. ot i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do posła (osła) . Te dzieci jeszcze nie mają pojęcia o co chodzi z in vito. Masz szczęście że nie było tam mojego dziecka . Takich deb***i jak ty powinno się utylizować !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli męski onanizm to masowe zabójstwo?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak facet podczas stosunku ''wyskakuje'' i zlewa się na kołdrę to też morduje zarodki.Ciemnogród i zacofanie ze strony ''świętojebliwych'' A Rębek niech nie kombinuje tylko powie prawdę że chce punktów nałapać pośród klerykalnych wyborców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedział prawdę i tylko prawdę co w tym dziwnego?? Do dzieci? Dzieci atakowane są co dzień golizną i seksem z każdej strony a prawda o tym z czym łączy się in vitro to coś zdrożnego to wszystko stoi na głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolo napisał:
A jak facet podczas stosunku ''wyskakuje'' i zlewa się na kołdrę to też morduje zarodki.Ciemnogród i zacofanie ze strony ''świętojebliwych'' A Rębek niech nie kombinuje tylko powie prawdę że chce punktów nałapać pośród klerykalnych wyborców
doucz się chłopcze bo bredzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...