Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dorze że nastąpiła zmiana to już powinno nastąpić 10-12 lat temu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas panie Marku na emeryturę, stanowiska nie są dożywotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorze że nastąpiła zmiana to już powinno nastąpić 10-12 lat temu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie chce się słuchać o tych koniach Trelach i całej sadze koniuszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODWOŁANI PREZESKI ZROBILI SOBIE PRYWATNY FOLWARK ZE STADNINY WON NA BRUK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za profesjonalistów! :-) A poprzednie 5. komentarzy pisała chyba ta sama nieszczęśliwa osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Najwyższy czas, aby wykopać od koryt tych zawodowych koryciarzy!! I tu się z pisem całkowicie zgadzam!! Przyrosły im te grube, spasione dupska do stołków,  przyzwyczaili się do kilkudziesięcio tysięcznych pensji za nic nie robienie!!Dupska mają przyklejone do stołków butaprenem i wierzyli głeboko. że nic ich nie ruszy!!  Przyszedł PIS i dostaną kopa!! Mogą, ewentualnie aplikować o pracę, w zarzadzanych przez siebie firmach,  jako gońcy lub sprzątaczki, na umowie śmieciowej!!  Osobiscie, jestem zwolennikiem, całkowitej likwidacji tych koryt.   Jednak, to co robi PIS, to krok w dobrym kierunku, można powiedzieć: it is better then nothing.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Najwyższy czas, aby wykopać od koryt tych zawodowych koryciarzy!! I tu się z pisem całkowicie zgadzam!! Przyrosły im te grube, spasione dupska do stołków,  przyzwyczaili się do kilkudziesięcio tysięcznych pensji za nic nie robienie!!Dupska mają przyklejone do stołków butaprenem i wierzyli głeboko. że nic ich nie ruszy!!  Przyszedł PIS i dostaną kopa!! Mogą, ewentualnie aplikować o pracę, w zarzadzanych przez siebie firmach,  jako gońcy lub sprzątaczki, na umowie śmieciowej!!  Osobiscie, jestem zwolennikiem, całkowitej likwidacji tych koryt.   Jednak, to co robi PIS, to krok w dobrym kierunku, można powiedzieć: it is better then nothing.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Już nie chce się słuchać o tych koniach Trelach i całej sadze koniuszych" Hahahaha koniuszy nie zajmuje się końmi hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOBYŁY JAK SIĘ DOWIEDZIAŁY że ją pisior będzie dosiadał to antybiotyk zażyły w dużych ilościach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym proces oczyścił Prezesa ze wszelkich podejrzeń i pomówień. Pan poradzi sobie bez Janowa nie wiem jak Janów poradzi sobie bez Pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janów spokojnie poradzi sobie bez Treli - nareszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorze że nastąpiła zmiana to już powinno nastąpić 10-12 lat temu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas panie Marku na emeryturę, stanowiska nie są dożywotnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie chce się słuchać o tych koniach Trelach i całej sadze koniuszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODWOŁANI PREZESKI ZROBILI SOBIE PRYWATNY FOLWARK ZE STADNINY WON NA BRUK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorze że nastąpiła zmiana to już powinno nastąpić 10-12 lat temu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądziłem że ten pan ma honor, wstyd!!!! weterynarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nigdy go nie lubiłem,zadufany w sobie i antypatyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorze że nastąpiła zmiana to już powinno nastąpić 10-12 lat temu !
ty zmień łeb może ci rozum powróci 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...