Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bydgoszcz: Sąd poszukuje kobiety, która urodziła się 227 lat temu

Utworzony przez stefan, 23 września 2009 o 20:37
A jak się zgłosi? :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widocznie ten sędzia ma maturę niezdaną ale zatwierdzoną przez Giertycha. Bo inny tego by nie wymyślił
0
Ponoć się dziś zgłosiła. Matka ją przyprowadziła...
0
SOPHIE GOTFELDINE BOHM powstań do apelu?A mówiono że prawo oparte jest na logicznej poprawności ?
0
Przecież Sofi mieszka i pracuje w Urzędzie Miejskim w Lublinie i odpowiada za nasze drogi.....................
0
WOW!!!! A myslałem, że najlepszy jest Urząd na Leszczyńskiego!!! Jednak sie myliłem są jednak lepsi :-))
0
To ta starsza Pani, która przesiaduje w Ogrodzie Saskim i dokarmia gołębie.
0
Skoro jestecie tacy madrzy, to napiszcie na jakiej podstawie mozna pominac ogloszenie w sprawie o uznanie za zmarlego?
0
Zastanawiam po co wszyscy czepiają się sędziego, który związany był przepisami kpc: Art. 531. § 1. Ogłoszenie o wszczęciu postępowania umieszcza się w piśmie poczytnym na całym obszarze Państwa i podaje publicznie do wiadomości w miejscu ostatniego zamieszkania zaginionego w sposób na tym obszarze przyjęty. Ogłoszenie musiało być, bo takie jest prawo. Czy to trudno zrozumieć?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: