Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były ksiądz, założyciel "Fakty i Mity" na liście Palikota

Utworzony przez irena, 20 lipca 2011 r. o 13:59
I BARDZO DOBRZE,TAKICH LUDZI POTRZEBA NAM W SEJMIE I SENACIE,A NIE TYCH CO ZROBIĄ I OBIECAJĄ WSZYSTKO BY WYGRAĆ ,A ZA CHWILĘ MAJĄ WSZYSTKICH SWOICH WYBORCÓW DALEKO W D....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irena napisał:
I BARDZO DOBRZE,TAKICH LUDZI POTRZEBA NAM W SEJMIE I SENACIE,A NIE TYCH CO ZROBIĄ I OBIECAJĄ WSZYSTKO BY WYGRAĆ ,A ZA CHWILĘ MAJĄ WSZYSTKICH SWOICH WYBORCÓW DALEKO W D....
I to jest fakt że potrzeba nam ludzi samodzielnie myślących ale i logicznie a na indywidualizm żaden z liderów obecnych partii pozwolić nie może bo sam idzie w odstawkę więc można się zgodzić tak z cytowanym komentarzem jak i z Palikotem tyle że ten świński łeb i gumowy fajfus nie pasuje do jego postępowania bo jeśli wygra to co będzie nas straszył czym fajfusem czy świńskim łbem ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy czarną zarazę i mafię zniszczyć. Dość już żerowania na naiwności ludzkiej, zastraszania piekłem i obiecanek w niebie.Przecież żaden z deb***i nie był tam więc jak może o czymś takim mówić??? A pan Jonasz jest naprawdę wspaniałym człowiekiem i godnym głosowania na niego!!!! Życzę mu z całego serca żeby został posłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='wojtek z Dubienki' timestamp='1311170790' post='504192'] Czas najwyższy czarną zarazę i mafię zniszczyć. Dość już żerowania na naiwności ludzkiej, zastraszania piekłem i obiecanek w niebie.Przecież żaden z deb***i nie był tam więc jak może o czymś takim mówić??? A pan Jonasz jest naprawdę wspaniałym człowiekiem i godnym głosowania na niego!!!! Życzę mu z całego serca żeby został osłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo, takich ludzi potrzeba w polskim Sejmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam Fakty i Mity niemalże od pierwszego numeru.Opisywane są tam fakty niegodne funkcjonariuszy kościoła kat.Wszelkie brudy kościoła i polityków powiązanych z kościołem są opisywane i podane do wiadomości czytelników. Czy to źle?Dlaczego więc mówi się,że to skrajnie antykatolickie pismo?A co w takim razie można powiedzieć o mediach Rydzyka który to wprowadza wśród ludzi nienawiść?Jako kapłan nie postępuje uczciwie (choćby zbiórki pieniędzy np.na stpcznię) A że Jonasz wystartuje w wyborach,to można się było domyślać.Otóż udostępnił on swoje łamy Palikotowi.Dodam,że wielu uważa Palikota za "palanta",ale chyba to jest jedyny polityk który wie co robi.I ma dobre złożenia.Jedynym jego błedem było oddanie mandaty poselskiego który dostał się w nieodpowiednie ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam Fakty i Mity niemalże od pierwszego numeru.Opisywane są tam fakty niegodne funkcjonariuszy kościoła kat.Wszelkie brudy kościoła i polityków powiązanych z kościołem są opisywane i podane do wiadomości czytelników. Czy to źle?Dlaczego więc mówi się,że to skrajnie antykatolickie pismo?A co w takim razie można powiedzieć o mediach Rydzyka który to wprowadza wśród ludzi nienawiść?Jako kapłan nie postępuje uczciwie (choćby zbiórki pieniędzy np.na stpcznię) A że Jonasz wystartuje w wyborach,to można się było domyślać.Otóż udostępnił on swoje łamy Palikotowi.Dodam,że wielu uważa Palikota za "palanta",ale chyba to jest jedyny polityk który wie co robi.I ma dobre złożenia.Jedynym jego błedem było oddanie mandaty poselskiego który dostał się w nieodpowiednie ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janusz napisał:
Czytam Fakty i Mity niemalże od pierwszego numeru.Opisywane są tam fakty niegodne funkcjonariuszy kościoła kat.Wszelkie brudy kościoła i polityków powiązanych z kościołem są opisywane i podane do wiadomości czytelników. Czy to źle?Dlaczego więc mówi się,że to skrajnie antykatolickie pismo?A co w takim razie można powiedzieć o mediach Rydzyka który to wprowadza wśród ludzi nienawiść?Jako kapłan nie postępuje uczciwie (choćby zbiórki pieniędzy np.na stpcznię) A że Jonasz wystartuje w wyborach,to można się było domyślać.Otóż udostępnił on swoje łamy Palikotowi.Dodam,że wielu uważa Palikota za "palanta",ale chyba to jest jedyny polityk który wie co robi.I ma dobre złożenia.Jedynym jego błedem było oddanie mandaty poselskiego który dostał się w nieodpowiednie ręce.
Bledem jego matki bylo to ze Jas przyszedl na swiat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydaci na listach wyborczych Ruchu Palikota Słyszałem, że ten "niezwykle zdolny malarz młodego pokolenia" Konrad Lesiak startuje w tegorocznych wyborach do Sejmu. Słyszeliście może coś o tym? I co myślicie, załapie się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcję Dziennika Wschodniego uświadamiam,że to jest tygodnik NIEKLERYKALNY (tak jest w tytule).Proponuję dobrze czytać i nie pisać bzdur ( Tu jest wyraźnie napisane)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...