Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były ochroniarz Biedronki: Przez kierowniczkę zsikałem się w spodnie

Utworzony przez bohater, 9 marca 2010 r. o 13:14
...no jak by to był przedszkolak to jeszcze bym to zrozumiał... ...ale to "pseudo chłopisko" ma 28 lat... ... to tylko obrazuje poziom intelektualny tych "ochroniarzy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop jak dąb jaja jak żołędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metoda na budowlańca. W zależności od lubienia się ze sponsorem. Lać pod drzewkiem albo na środek pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary chłop, ochroniarz i ugiał sie przed babą? no oferma jakas a nie ochroniarz... wspołczuje jego zonie ze wyszła za siusiumajtka i musi po niego jezdzic do pracy bo sie zeszczał i mu mokro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Chłop jak dąb jaja jak żołędzie.
I co w związku z tym? Co ten twój wzniosły post miał wnieść do dyskusji? Miał nam objawić twój poziom inteligencji? Objawił. Co dalej? Czy będzie kolejny tekst poznany jeszcze w okresie przedejakulacyjnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi czlowieka ze az musial pousnac sie do takiej metody zeby zwrocic uwage na zapedy mlodej gowniary tzw kierowniczki od siedmiu bolesci i gratuluje mu odwagi i samozaparcia, trudno jak nie mozna inaczej trzeba tak, niech ktos w koncu zwroci uwage na niewyszkolona kadre ktora po plecach wlazi gdzie popadnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to kierowniczka z biedronki na ul.orzechowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie biedronka jest winna tylko kierowniczka ,ciekawe jakby ona się poczuła będąc na miejscu ochroniarza, lub każdego innego pracownika nie mogąc tyle godzin skorzystać z toalety moim zdaniem powinni ją zwolnić bo stawia Biedronkę w złym świetle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak latwo przychodzi ludziom pisanie glupot na temat innych ludzi .czlowiekowi zalezalo na pracy dlatego nie stawial sie kierowniczce .ma na utrzymaniu rodzine.a takie super kierowniczki marketow wiedza doskonale o tym jaka ma sytuacje kazdy pracownik i dlatego w bardzo perfidny sposob to wykorzystuja.jak myslicie dlaczego tak trudno udowodnic to co sie dzieje w marketach ,bo ludzie boja sie utraty pracy przy ciagle rosnacym bezrobociu.kto z tych co wypisuja te bzdury o tym czlowieku pracuje w tym markecie i poda reke bylemu ochroniarzowi i pojdzie do sadu zeznawac .podejrzewam ,ze nikt .dlatego to co sie dzieje w marketach bedzie sie dzialo,a moze bedzie jeszcze gorzej .wlasnie dlatego ,ze kazda pokrzywdzona osoba zostaje sama i trudno jej jest walczyc z tymi ludzmi.nawet zgloszenie do inspekcji pracy nic nie daje bo mandaty sa tak smieszne i jeszcze zawsze znajda winnego pracownika ,ktory ze swoich pieniedzy zaplaciten mandat. kto wezmie sie w koncu za te markety .czy jakas osoba odwazy sie na to nie ,bo to sa uklady ,lapowki.ten kraj wykoleil sie calkiem.ludzie dla zysku sa gotowi wlasna rodzine zniszczyc.to jest straszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co jeśli koleś ściemnia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam problen sikam w nocy i jeszcze jedno zsikłam się w gacie w gimnazjum co robić najlepsza przyjaciółka kupiła mi pieluchy z kubusiem puchatkiem na urodziny teraz nie noszę do szkoły spodni tylko same pieluchy dziś się znowu zsikałam boję się co będzie za tydzień kidy mam urodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...