Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były prezes Amber Gold: Nie mam nic do zwrócenia Polakom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2017 o 21:10 Powrót do artykułu
no coz mozna sie spodziewac przeciez zlodziej jak ukradnie to nie oddaje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bezczelna q rwa.
0
pokazać mordę tego sukin...ale bydlę i cham. ..........................................
0
co można powiedzieć o takim panstwie ,co chroni wizerunek takiego bydlaka? jest takie same zbydlęcone lewactwem
0
Jak kraść to miliony, a potem najwyżej powie się że "odmawiam odpowiedzi", albo "nie mam, nie pamiętam...". Odsiedzi swoje, potem wyjdzie z paki (wyroki w PL są niskie), wyjedzie z kraju z nakradzioną kasą którą gdzieś zbunkrował zapewne. I koleś się ustawi....
0
undefined napisał:
co można powiedzieć o takim panstwie ,co chroni wizerunek takiego bydlaka? jest takie same zbydlęcone lewactwem
 Też tego nie kumam. Powinno pakazać się mordę, coby obywatele wiedzieli kogo unikać. Niby takie państwo prawa a chroni złodziei i bandytów zasłaniając im ryje.
0
nie ma nic do zwrócenia oprócz tego co nakradł..... a to filutek.....
0
A ze SKOKami dalej cisza...
0
widać od razu ,że komisja nie ani kompetencji ,ani doświadczenia w prowadzeniu przesłuchania ,tracą cenny czas na dojście do prawdy,a wystarczy q-wa wpaść do skl. metalowego kupić małe imadło ,jaja wkręcić i w ciągu kilku chwil mamy badane wyniki ,nawet P powie jakie będą numery w totolotka ,a nie tylko co tam tusku mu mówił,czy co za osły ciągnęły samolociki po lotnisku
0
Przez takich ludzi strach teraz kupić złoto...
0
jaki strach. Jak wiesz gdzie kupować i wychodzisz ze złotem w kieszeni to wcale nie strach, do tego weź pod uwagę że kupujący u nich nie dostawali fizycznie kruszcu do ręki tylko jakiś papier na lokatę czy coś więc tu nie ma się czego bać
0
polecacie jakieś sprawdzone miejsce??
0
Wszystko jednym diabłem podszyte...
0
Ja sprawdzałem w kilku miejscach a wybralem ostatnio w Mennicy Skarbowa płacisz dostajesz towar i nie ma się czego bać wydaje mi się że mają jakoś nieźle tanio
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: