Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pewnie za szybko jechał i nie zauważył znaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być jeszcze współwinny kolizji dziad ze słomą w butach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie jarajcie...W aucie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie jest biedny i nie stać go na audi ze szrotu i mazde z niemiec botaktojest z rolnikami i baranami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba brać pod uwagę możliwość spostrzezenia pojazdu jadącego pod prąd i wprost na nas. Skoro da się jechać w kierunku o przeciwnych zwrotach, to się jedzie. Przecież da się jechać, co wielokrotnie jest udowadniane. Mnie nikt nie powtórzy. Zrozumano! Pojechałem we wszystkich kierunkach nie wykraczają poza poziom gimnazjalny. I co, nadal nie rozumiesz? No to w czym rzecz? Dear Sir/Madam, W RP nie istnieję. Moje piękne prace to dla Polaków same brednie, których nawet sam mam nie rozumieć. Przykro mi, ale to nie jest kabel przeciwko RP. Taka jest prawda. Jeżeli jest co, to ostro ogłoście moje wyniki całemu światu. I czyńcie tę powinność non-stop, aż zdechnę. Wyprzedziłem największych geniuszy całym świecie, oprócz kenijskich biegaczy. Best wishes, Leszek W. Guła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW - LCH i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być jeszcze współwinny kolizji dziad ze słomą w butach.
Słoma to tobie wystaje, nie tylko z butów, ale i z mózgu. Tzn słoma zamiast mózgu. A dziadów to sobie w rodzinie poszukaj, a nie obrażasz osoby, których w zyciu na oczy nie widziałeś. Zachowanie godne rasowego buraka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie/Frampolu obecny Sekretarz Generalny Rady Europy Thorbjorn Jagland , a gazeta o ciągnikach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
audi na blachach LSW, przecież inaczej nie mogło się skończyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba brać pod uwagę możliwość spostrzezenia pojazdu jadącego pod prąd i wprost na nas. Skoro da się jechać w kierunku o przeciwnych zwrotach, to się jedzie. Przecież da się jechać, co wielokrotnie jest udowadniane. Mnie nikt nie powtórzy. Zrozumano! Pojechałem we wszystkich kierunkach nie wykraczają poza poziom gimnazjalny. I co, nadal nie rozumiesz? No to w czym rzecz? Dear Sir/Madam, W RP nie istnieję. Moje piękne prace to dla Polaków same brednie, których nawet sam mam nie rozumieć. Przykro mi, ale to nie jest kabel przeciwko RP. Taka jest prawda. Jeżeli jest co, to ostro ogłoście moje wyniki całemu światu. I czyńcie tę powinność non-stop, aż zdechnę. Wyprzedziłem największych geniuszy całym świecie, oprócz kenijskich biegaczy. Best wishes, Leszek W. Guła
nacpany jestes? to wez prysznic, a nie piszesz komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW - jak widać, to stan umysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że nie umiecie napisać prawdy, no cóż ''MEDIA''. Do kolizji nie doszło przez ciągnik, tylko przez radiowóz, który podążał z interwencją do niego. Radiowóz nie jechał na sygnale, i wymusił pierwszeństwo na Mazdzie raptownie zmieniając pas na lewy bez KIERUNKOWSKAZU zmuszając tym ją do niezwłocznego hamowania przy prędkości 100km/h, następnie wrócił na prawy pas dzięki temu Mazda nie wjechała mu w tył, ale kierowca Audi jadący za mazdą nie unikną kolizji. O zdarzeniu można było się dowiedzieć od uczestników wypadku jak i od służby drogowej, która była tego świadkiem. Niestety wina, oczywiście nie mogła leżeć po stronie policji. Polecam wszystkim kierowcom zakup kamerek samochodowych i nikomu nie życzę takiej sytuacji, a redakcji na przyszłość za nim napiszą artykuł zrobić szersze dochodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien być jeszcze współwinny kolizji dziad ze słomą w butach.
Ale jest wolnym człowiekiem a ty sługusem lizi _upą zasmarkańcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle w kolizji udział bierze LSW ( lubie swoją wieś) Może kiedyś zabronią z taką rejestracją wjazdu do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to właśnie jest. Jakiś palant jedzie pod prąd, inni się przyglądają na "niecodzienne zjawisko", w tym celu hamują, zwalniają a jeszcze inni zaskoczeni - wjeżdżają im w tyłek. Reakcja łańcuchowa. Ale kierowca ciągnika w ogóle problemu nie widzi.... panie, ja tylko kawałek, ze zbożem.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle w kolizji udział bierze LSW ( lubie swoją wieś) Może kiedyś zabronią z taką rejestracją wjazdu do Lublina.
  Przestań pieprzyć. A ja widzę często rejestrację LU - Lubię Ujeżdżać. Kierowcy na tych numerach jeżdżą jak wariaci, często nawet nie dziękując zjeżdżającym im z drogi autom robiącym im miejsce by się nie zabili - widząc wariata drogowego w lusterku lecącego na czołówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie po co wybudowali felicyty???? Żeby ludzie ze świdnika nie wjeżdżali do Lublina HAHAHA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadmienię że LU to Ludzie Upośledzeni, w dodatku najwiekszy wskaznik hamstwa/nieostrożnej jazdy to 1. warszawa 2. lublin wiec gratuluje braku najwazniejszego organu w organizmie jakim jest mózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...