Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bez mszy i kasy ani rusz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z informacji zdobytych przeze mnie wynika niezbicie, że Kuratorium Oświaty i Wychowania jest instytucją państwową. W Ustawie Zasadniczej Rzeczpospolitej Polskiej jest jednoznaczny zapis o rozdziale Państwa i Kościoła. W związku z tym, uważam, że instytucje państwowe funkcjonują na prawach obowiązujących w RP, niezależnie oo praw Kościoła Katolickiego. Dlaczego w takim razie Dziennik Wschodni, informując o jubileuszu Lubelskiego Kuratorium (świeckiego) łączy tę informację nierozerwalnie z uroczystościami w szkole podporządkowanej rozdzielonej z Państwem Polskim religii Katolickiej? Do tego reklama rewords, skasowana w artykule zasadniczym przekierowuje natychmiast do fotoreportażu z biskupiaka. Szanowny Dzienniku Wschodni zacznij szanować swoją opinię i nie daj się sklerykalizować, chociaż na to ostatnie chyba już za późno
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przyszłe Matki Polki, teraz na kolana, a potem rodzić tuziny dzieci na chwałę i kasę dla jedynego prawdziwego kościoła. Wasze wykształcenie kościołowi nie jest do niczego potrzebne, ale Wasze dzieci już tak. Chrzty, komunie, bierzmowania, Wasze pogrzeby..... Nic za darmo, zawsze kasa dla służebnego wiernym kościoła. Tak Wam dopomóż....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a czy nie zauważyliście, że jest to kampania wyborcza pana Sprawki, który przed wyborami pcha się do ołtarza, by elektorat moherowych beretów głosował na niego. Czy to prawda, że pan poseł, zanim stał się "prawicowym działaczem", najpierw karierę polityczną rozpoczynał w PZPR?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakoś o MszyJubileuszowej panuje świety Spokój. Widać, ze Lublinianie się NAWRACJĄ prosto do DOMU! Może wreszcie KUR(i)Atorium pojęło, że jest KURATORIUM!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: