Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cała Polska jedzie na uroczystości żałobne prezydenckiej pary

Utworzony przez ~Polak~, 15 kwietnia 2010 r. o 23:10
Jaka "Cała Polska"? Ja nie jadę i nie znam nikogo kto jedzie! Haha..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie jadę i nie mam najmniejszego zamiaru nawet tego oglądać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwny artykuł, ponieważ może i owszem hotele takie jak Qubus czy Sheraton są zarezerwowane ale inne mniej popularne mają jeszcze miejsca, np Hotel BAS *** koło alei 29-listopada ma wolne pokoje 2osobowe i nie po 3.000 zł, tylko po 300 zł. do centrum blisko... ja nie wiem co to za dziwna informacja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze,że Naród tak tłumnie chce coś zrobić.Szkoda tylko,iż na coś konstruktywnego ,co służyłoby mu w przyszłości nie ma już siły.Ale taki już ten Naród jest i nic na to nie poradzimy....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam uważam że to było potrzebne. Musimy umieć sobie z tym radzić gdy to się stało.Logiczne, trzeba było wybrać ten scenariusz ponieważ katastrofy lotnicze śą blisko nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...