Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBOS: Poparcie dla PO - 32 proc., PiS - 24 proc.

Utworzony przez ja, 13 czerwca 2014 r. o 06:36
A ja w du**e mam jakieś mniej lub bardziej zmanipulowane sondaże. Przecież to wyraźnie służy tylko oszukaniu ludzi na temat wyborów innych, aby ci niezorientowani (szara masa) szła za wskazanym trendem, który przecież jest fałszywy. Tym bardziej jeżeli takie tzw. badanie opinii publicznej jest wykonane przez podmiot daleki od niezależnego, a nawet działający wyraźnie na usługach pewnych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sondaże CBOS-u są równie wiarygodne co moja średnia krajowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, PO ma przewagę, na szczęście tylko w CBOS, może ciemny lud lemingów to kupi i pójdzie głosować "za tłumem". Nie ma jak wiarygodność CBOS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sondaże CBOS-u są równie wiarygodne co moja średnia krajowa
Same komuchy i konfidenci,całe to czerwone łajno tam siedzi,tam znależli ciepłe POsadki i ciepły azyl,nadal za sovieckie wciaż pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...