Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cena leków dla pacjentów pójdzie w górę

Utworzony przez Bombelman, 2 stycznia 2011 r. o 07:32 Powrót do artykułu
A wraz z wzrostem cen,wzrośnie poparcie dla Tuska i rządu,zeszmacone media zrobią nowy sondaż i się okaże,że 57% Polaków nie chce Kaczyńskiego i PiS w polityce.72% stanowczo żąda zniknięcia tej partii ze sceny politycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym kraju ludzie by wyszli na ulice protestować , niestety w polsce większość ma wyroki kredytowe i tego nie zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Polacy jak chochoły śpią...Jak się czyta i słucha naszych mediów normalnie kraj mlekiem i miodem płynący. Może napiszcie co się dzieje w por. psychiatrycznych!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bombelman napisał:
A wraz z wzrostem cen,wzrośnie poparcie dla Tuska i rządu,zeszmacone media zrobią nowy sondaż i się okaże,że 57% Polaków nie chce Kaczyńskiego i PiS w polityce.72% stanowczo żąda zniknięcia tej partii ze sceny politycznej.
Bo większość społeczeństwa tak właśnie myśli. I przestań odwracać kota ogonem, bo jak PiS rzędził, to w czasie prosperity nie spłacał długów, tylko zwiększał wydatki socjalne i tworzył nowe ministerstwa dla swoich przystawek. Dziś zbieramy pokłosie głupich rządów J. Kaczyńskiego. Przypomnę, że w 2008 PiS rządał zwiększenia wydatków socjalnych jeszcze bardziej. Na szczęście rząd Tuska nie uległ populistycznym rządaniom. Platforma nie jest wcale super, i mnie jako wyborcę PO strasznie wkur***ją takie rzeczy jak podnoszenie podatkó, czy majstrowanie przy systemie emerytalnym, bo to rządowi liberalnemu nie przystoi. Ale dziś dla Platformy nie ma rozsądnej alternatywy. Takie są fakty. Co zrobić. A J.K. faktycznie powinien jak najszybciej zniknąć ze sceny politycznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYm samym zaczęto niszczenie polskiego społeczeństwa. Narodzie obudź się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źdźbło napisał:
Bo większość społeczeństwa tak właśnie myśli. I przestań odwracać kota ogonem, bo jak PiS rzędził, to w czasie prosperity nie spłacał długów, tylko zwiększał wydatki socjalne i tworzył nowe ministerstwa dla swoich przystawek. Dziś zbieramy pokłosie głupich rządów J. Kaczyńskiego. Przypomnę, że w 2008 PiS rządał zwiększenia wydatków socjalnych jeszcze bardziej. Na szczęście rząd Tuska nie uległ populistycznym rządaniom. Platforma nie jest wcale super, i mnie jako wyborcę PO strasznie wkur***ją takie rzeczy jak podnoszenie podatkó, czy majstrowanie przy systemie emerytalnym, bo to rządowi liberalnemu nie przystoi. Ale dziś dla Platformy nie ma rozsądnej alternatywy. Takie są fakty. Co zrobić. A J.K. faktycznie powinien jak najszybciej zniknąć ze sceny politycznej
Bzdury wypisujesz, precz z manipulantami precz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lek na Altzhaimera -Aricept 10 mg zdrożał z 33 zł. na 100 zł. za opakowanie. Babcia brała na miesiąc 2 opakowania + inne leki. Teraz na leczenie wydawałaby około 250 zł. na miesiąc. Emerytury ma 800 zł. Rachunek jest prosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy ci PO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam w du*** taki rząd co mnie tylko obkłada podatkami i patrzy ile mi jescze grosza zostało czy na bułkę i mleko wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla synka znalazł fundacje , bmw i wycieczkę do chin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie m to jak zdzichu zbychu i ferajna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta zydo-komuna nas wyniszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źdźbło napisał:
Bo większość społeczeństwa tak właśnie myśli. I przestań odwracać kota ogonem, bo jak PiS rzędził, to w czasie prosperity nie spłacał długów, tylko zwiększał wydatki socjalne i tworzył nowe ministerstwa dla swoich przystawek. Dziś zbieramy pokłosie głupich rządów J. Kaczyńskiego. Przypomnę, że w 2008 PiS rządał zwiększenia wydatków socjalnych jeszcze bardziej. Na szczęście rząd Tuska nie uległ populistycznym rządaniom. Platforma nie jest wcale super, i mnie jako wyborcę PO strasznie wkur***ją takie rzeczy jak podnoszenie podatkó, czy majstrowanie przy systemie emerytalnym, bo to rządowi liberalnemu nie przystoi. Ale dziś dla Platformy nie ma rozsądnej alternatywy. Takie są fakty. Co zrobić. A J.K. faktycznie powinien jak najszybciej zniknąć ze sceny politycznej
A ja dla zasady zapytam czy jest coś co potaniało ? i nie mam tu na myśli lokomotyw czy jakiś balustrad a żeczy codziennego użytku ? A po za tym to jesteś w błędzie bo wina tego bajzlu leży gdzie indziej i dużo wcześniej się ten bajzel zaczął a zaczął się od okrągłego stołu od Michników , Geremków , Kuroniów Wałęsów itd. itd. więc od lat Solidarności tyle że co innego była Solidarność robotnicza a co innego Wałęsowska zresztą na logikę jak prosty elektryk mógł sprawnie kierować państwem ? tylko idiota tak może pomyśleć i uwierzyć w te brednie !- i od tamtych czasów szukajmy winnych tego co dzieje się dziś i co dziać się będzie nadal a dobrze dziać się nie będzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...