Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ceny idą w górę. Sprawdź, co zdrożeje po Nowym Roku

Utworzony przez jartor, 29 grudnia 2009 o 17:05
a ile kosztuje człowiek????????????????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tych sk****synów dzięki którym o tym ile zapłacę za benzynę decyduje Łukoil i Jukos, za prąd RWE i Vattenfal, za żywność Tesco i Carrfur powinno się powywieszać na drzewach! Jeszcze trochę a do tego dojdzie w tym wymarzonym kapitalizmie. Komuno wróć!! !! !!
0
z tego co wiem to Rychu, Misiak, Grzecho , Drzewo i Miro bardzo sobie chwalą rządy Tuska. Zresztą większość społeczeństwa popiera proponowane zmiany cen , gdyż też planuje głosować na Tuska
0
nie ma jak swojskie albo na rynku kupować tanio i nasze a nie po hipermarketach chińszczyzne, nawet czosnek juz z chin przywoża który po paru dniach robi sie twardy i żolty
0
Ludzie,czego wieszacie psy na PO,przecież przed wyborami tusk mówił nam otwarcie,że PO chce naszego dobra,zgodziliśmy się,więc donek,rycho,zbycho,grzecho,rabują nas z naszego dobra.
0
Czytajcie dokładniej >>> "Jak przewiduje "Fakt""
0
Wszysto drożeje ca o 10% a nam emerytom i rencistom juz Tuskowyja Komanda uchwaliła od marca 2010r podwyżkę rent i emerytur na poziomie 4,1%. Różnica pójdzie na walkę z kryzysem. Jest to ogromna kwota bo wg wyliczenia ca 9 mln ludzi będących na garnuszku ZUS x 5,9% od wzrostu cen da całkiem pokażną kwotę pozwalającą przykryć wielką dziurę. Od lat tak się robi z najbiedniejszymi. Cwaniaki z podatkami uciekaja do bananowych republik. Nam emerytom i rencistom fiskus zabiera zaliczkę podatkową co miesiąc. Ale kto się przejmuje emerytami jak wkrótce pójda do piachu. PO-lacy z Komandy Korniszona pamiętajcie, że śmierc kosi równo i na Was przyjdzie kolej. Czasami emeryt dłużej żyje niż swołocz.
0
Jak Dziennik będzie cytował Fakt to skończę odwiedzać ich strony. 1* - woda - to indywidualna sprawa każdej gminy 2* - prąd - w naszym regionie PGE jest dostawcą, a oni nie zapowiedzieli podwyżek 3* - papierosy - bardzo dobrze 4* - ON - ceny paliw zmieniają się cały czas 5* - żywność - zdrożeje tylko dlatego, że zdrożeje ON Chyba mięso z Lidla transportowane z Niemiec podrożeje o 2 zł bo to duży dystans.
0
Kuźwa... Niech mi ktoś pokaże, że posiadanie psa zdrożeje. Czytam, nagłówek, później text kilka razy i nigdzie nie widzę... Przetłumaczy mi ktoś?? pozdr idę wyspacerować swojego pupila
0
Emeryci i emeryci - a kto da pracującym podwyżki, bo raczej pracodawcy i tak płacą tak mało ile mogą no i przecież mamy kryzys - tylko kurcze lamenty emerytów w tym kraju, a pracujący to może będę musieli żebrać. Już rzygać mi się chce jak o emerytach czytam. O tych którzy pracują a i tak ledwo wiążą koniec z końcem nikt się jakoś nie martwi.
0
No ale nie ma cenzury!!! Coś za coś. Albo papu albo w papu!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: