Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ceny żywności na święta będą rekordowe. Co drożeje najbardziej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2017 r. o 12:03 Powrót do artykułu
Dobra zmiana i 500+ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką odpowiedź na to mają pisiory? Wina Tuska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Znalazło to odzwierciedlenie w spadku cen na pułkach sklepowych, które w październiku były o 7,3 proc. niższe niż w październiku 2016 r." Te "pułki sklepowe" to jakaś nowa formacja wojskowa? Macierewicz robi dobrą robotę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja,jako wierny wyborca PiSu,popieram podwyżki cen i żądam by były jeszcze wyższe gdyż dzięki temu wyższy będzie Vat i wpływy do budżetu na pińcet plus!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyszłym roku najbardziej podrożeje wolność słowa, wolność myśli, wolność wyborów. Oprócz tego podrożeje wszystko inne. Z powodu podwyżek będzie potrzeba zmiany nazwy programy 500+ na 250+, ale Kaczyński się nie zgodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te niby wywalone ministry od Szydło i zaraz potem przyjęte przez bankstera Morawieckiego dostaną za to ze ich wywalił Kaczyński po kilkanaście tysięcy złotych, za co??? No niby że wywalili, ale zaraz przyjęli do tej samej roboty, więc to może nagroda że oni przyjęli tę robotę, bo jak jest każdy widzi. Co ciekawe w styczniu bankster Morawiecki ponownie będzie wywalał wywalonych i oni ponownie złupią za to wywalenie kilkanaście tysięcy złotych. Pisowcy czy o to wam chodziło?? Jeżeli tak, jeżeli uważacie że tak ma być to ok. Jesteście jak te barany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście, że moja ulubiona czekolada z Manufaktury Czekolady nie podrożała. Od 2 lat kupujemy ją na Święta. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Całe szczęście, że moja ulubiona czekolada z Manufaktury Czekolady nie podrożała. Od 2 lat kupujemy ją na Święta. :D
 Wow, wcale nie widać, że to komentarz sponsorowany. W ogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stracą tylko bogate świnie co żrą ile popadnie, Uczciwie pracującego Polaka stać na kawałek mięsa i cos do kromki chleba. Dla mnie może podrożec nawet i sto %.. tylko podnieść podatki chłopom i kapitalistom wykorzystującym sposobność okradania Polaków. i niech się skarżą do Tuska i brukselskich kanali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholerne, pieprzone, ***e 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze na pòlkach marny redaktorku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pułkach sklepowych? a co to za neologizm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam recepte na wysokie ceny zywnosci! Powrot do kartek, przydzialow, talonow......wtedy byla bieda, na smietnikach nic sie nie marnowalo, nic sie pozytecznego nie wyrzucalo, ale kazdy skrawek ziemi wykorzystany byl pod uprawe jarzyn, ziemniakow, krzewow, czy drzew owocowych... obecnie niktorzy skarza sie na biede, obecnie tysiace ha lezy odlogiem, tysiacom nie chce sie nad tym nawet schylic, ale wtedy nie bylo MOPS-ow GOPS-w, Caritasu , Swiatecznej paczki, 500-plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Te niby wywalone ministry od Szydło i zaraz potem przyjęte przez bankstera Morawieckiego dostaną za to ze ich wywalił Kaczyński po kilkanaście tysięcy złotych, za co??? No niby że wywalili, ale zaraz przyjęli do tej samej roboty, więc to może nagroda że oni przyjęli tę robotę, bo jak jest każdy widzi. Co ciekawe w styczniu bankster Morawiecki ponownie będzie wywalał wywalonych i oni ponownie złupią za to wywalenie kilkanaście tysięcy złotych. Pisowcy czy o to wam chodziło?? Jeżeli tak, jeżeli uważacie że tak ma być to ok. Jesteście jak te barany.
 Ty jesteś kim?. Chcesz ochydne kłamstwa wciskać ludziom nie zorientowanym!!. POwinieś za to odPOwiadać przed sądem- bo to jest wredne szkalowanie rządu. Nie będzie żadnych odpraw po obecnej rekonstrukcji. Nikt nie odszedł. W przyszłości mogą być odprawy, gdy kogoś zwolnią- jest to zgodne nawet z kodeksem pracy. Za kogo uważacie teraz tego hejtera?.On nazwał nas "baranami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paliwo też miało drożeć a tanieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dosłownie wszystkie niezbędne produkty żywnościowe podrożały dwukrotnie od masła, jajek, owoców po ziemniaki, marchew itd a oni ogłaszają że ceny wzrosły o 5%. Podrożał gaz, prąd, czynsze, podatki /miejski-od użytkowania wieczystego gruntu pod blokiem o 120%//. Jaja sobie z ludzi robią a podwyżka emerytur wyniesie pewnie 2%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rany! Ktoś, kto pisze do gazety, powinien polską ortografię mieć w przysłowiowym "małym palcu". A tu wtopa totalna: "Znalazło to odzwierciedlenie w spadku cen na pułkach sklepowych"... pUłkach? PUŁK to może być wojska, a PÓŁKA piszemy przez Ó!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie dobra zmiana podwyższyła emeryturę o ciut ponad 5 zł gdy najniższe wynagrodzenie wzrosło o złotych 100. Jeszcze jak Bozia da z 10 lat pożyć a emerytury będą rosły w takich samych proporcjach do wynagrodzeń to widzę siebie marnie . moja emerytura w tym tempie za 10 lat wzrośnie o 53 zł a wynagrodzenia o 1000 zł. Naprawdę nie mam na tyle zdrowia aby dorobić a żebrać się wstydzę a to realna wizja. PANIE MICHAŁKIEWICZ - zapytam ....... skąd takie zadowolenie na Pana licu które Pan publikujesz na wszystkich stronach "lubelskich" brukowców ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazło to odzwierciedlenie w spadku cen na pułkach sklepowych, " HA, HA, HA.............. NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...