Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą odebrania awansu innemu klubowi. Działacze piszą listy do prezesów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2017 r. o 19:09 Powrót do artykułu
Start!!! Co??!! Pośmiewisko!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12/13 Hetman Żółkiewka, 13/14 Włodawianka Włodawa, 14/15 Granica Dorohusk, 15/16 Kłos Chełm, 16/17 Eko Różanka. Przez 5 sezonów Start staje się pośmiewiskiem ligi!!! Ciekawe kto was wyprzedzi w nadchodzącym sezonie (życzę wam dożywocia w okręgówce zespole bez honoru).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSEUDOdziałacze przynosicie wstyd mojemu miastu i mojemu klubowi.Największe poniżenie klubu w jego historii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Obuch jak bym sobie życzył żeby wszystko w ChOZPN odbywało się na boisku! Rozmarzyłem się..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za TYMBARK wielki łbie ktoś cię rozliczy, wiesz dobrze o czym pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam wszystkich kibiców piłki nożnej za partaczy tzn. działaczy Startu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kibicem Startu od ponad 20 lat, pamiętam derby z Sokolem potyczki z Tomasovia, Prwaciarzem z Tomaszowa, Sparta Wozuczyn, zacięte boje z Unią Rejowiec czy Granicą Dorochusk ale w związku z tym pismem jest mi wstyd i nie zamierzam więcej chodzić na mecze Startu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im nie wstyd chcą pójść droga Motoru?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja Krasnegostawu!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Krasnegostawu, przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starciku hańba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wies u władzy to i HONOR Z GNOJEM w jednej parze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejterzy z EKO zmienili taktykę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem z Krasnegostawu nie z Rozanki i wstydzę się swoich, którzy popierają awans Startu przy zielonym stoliku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw działacze Startu rozpowiadali w całym dawnym Chelmskim jak to Różanka opłaca wszystkich przeciwników Startu a teraz to pisemko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha dziadostwo z Krasnegostawu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jogurty szukają zielonego stolika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to ze sa niby przepisy, regulaminy okreslajace jasno zasady gry a jednak ciagle sa jakies odstepstwa dopuszczalne zamiany ktore w rzeczywistosci zmieniaja te pierwsze...wiec albo te regulaminy obowiazauja wszystkich albo nie.... a tak to kazdy moze kombinowac i stad taka sytuacja. Skoro moze 1 grac to dlaczego jednak gra 2 a dlaczego klub podpisuje umowe z drugim by spelnic jakies wymagane warunki? To sa naduzycia!!!! I w zaleznosci od interpretacji jest to regulowane. A zasady powinny byc jasne i jednoznaczne dla wszystkich bez wyjatku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zdecydowanej większości okręgów regulamin zezwala na 1 zawodnika spoza UE na boisku. W LZPN w szczególnych przypadkach może to być 2 piłkarzy. Pytam jaki szczególny przypadek zaistniał w Różance? Znamy sytuację z Wólki Pełkińskiej z poprzedniego sezonu i w takim tragicznym przypadku było to uzasadnione. Może LZPN odpowie co spodowała taką decyzję w sprawie Różanki? Regulamin powinie być taki sam dla wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku miej honor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...