Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rekord Polski? Pomysłodawcom trzeba założyć pasy, np. na kilka dni. Porządnie ich popierdoliło. Mają ewidentnie spaprane klepicha. To jest dopiero swołocz. Niiech walczą o kolejne rekordy RP w liczbie patentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spuścizna Henryka nie uchroniła RP od jej podległości jako nowoczesnej kolonii. Zastanówcie się, co czynicie. Szczekacie na polskie patenty, bo nie macie Boga w sercach swych. A do nieba iść chcecie. Nie pójdziecie. Najpierw spotkacie się ze mną, albowiem TAMŻE będę najwyżej sposród homo sapiens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puste mózgi ziszczają wszelkie nadzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem się z Henrykiem i przekazałem mu bardzo smutną wiadomość. Czy wiesz Henryku, gdybyś dzisiaj żył, to każdy z tych, którzy udają pamięć o Tobie oznajmiłby właśnie Tobie: MÓW MI WUJU. Ponadto Henryku nie miałbyś żadnych szans na publikacje swoich dzieł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koko! Ja się ciebie zapytowywuję ... . "... wolę Arkę Rakowskiego."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...