Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Chcemy koło zamiast krzyża", czyli co się działo przed Pałacem Prezydenckim (wideo)

Utworzony przez zorza, 11 sierpnia 2010 r. o 16:22
Kaczyński juz wygnał swoja schorowana matke do walki o pomnik nieudolnego braciszka.PIS kompromituje polaków i krzyz.Palikot miał i ma racje to rodzina wariatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest 100 zebow i jedna glowa???--krokodyl,a co to jest jeden zab i 100 glow??--sped obroncow krzyza sami emeryci i nie mozna sobie z nimi poradzic???to prawda sa zawzieci ale nie wysportowani pognac mochera w piz......du wyniesc dwie deski do tartaku przerobic na papier toaletowy i po krzyku:)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='siomik' date='11 sierpień 2010 - 16:41 ' timestamp='1281537661' post='327998'] co to jest 100 zebow i jedna glowa???--krokodyl,a co to jest jeden zab i 100 glow??--sped obroncow krzyza sami emeryci i nie mozna sobie z nimi poradzic???to prawda sa zawzieci ale nie wysportowani pognac mochera w piz......du wyniesc dwie deski do tartaku przerobic na papier toaletowy i po krzyku:).... JUDE ????? CZY KOMUCH ZAPIERDZIALY ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem "obroncow" krzyzyka z jakim boryka sie miasto Warszawa moznaby rozwiazac w ciagu jednego popoludnia. Wystaczyloby wyslac na miejsce "manifestacji" jednego inspektora ZUS, aby w asyscie strozow porzadku wylegitymowal owych nieudacznikow! Zobaczylibysmy, ilu "chorych" znikneloby z miejsca zawieruchy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robercik-wesoly.. napisał:
Problem "obroncow" krzyzyka z jakim boryka sie miasto Warszawa moznaby rozwiazac w ciagu jednego popoludnia. Wystaczyloby wyslac na miejsce "manifestacji" jednego inspektora ZUS, aby w asyscie strozow porzadku wylegitymowal owych nieudacznikow! Zobaczylibysmy, ilu "chorych" znikneloby z miejsca zawieruchy....
Najlepiej wyslac GROM jasiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bolek~ ani komuch ani jude ot taki zwykly ateista ty baranie pacholku rydzyka i reszty tej pedofilsko-gejowskiej bandy zwanej klerem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
~bolek~ ani komuch ani jude ot taki zwykly ateista ty baranie pacholku rydzyka i reszty tej pedofilsko-gejowskiej bandy zwanej klerem...
Wygladasz mi na CZERWONA CIOTE.Musisz na jednej nodze do psychiatryka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bolek~ skoncz pie........lic i idz daj na tace tym zlodziejom i pomodl sie o bande zwana klerem tzn czerwone ku.....wy w czarnych sutannacha i nie zapomnij po tym wszystkim strzelic sobie w leb bo i tak z takich jak ty nikt nie ma pozytku bo jestes materialem odpadowym i to promieniotworczym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że nie ma sensu reagować na takie ścierwoteksty jak "siomik"-a i temu czemuś podobnych, bo wiem i to nie z plotek, nie z RJ tylko po prostu od wysoko postawionych działaczy pełowskich, że tego typu internetowe gnidy są wynajmowane, za pieniązki przez ludzi pewnego :-) palikmiota z Biłgoraja. Ale jak śmieć tego chce, to no problema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE GNIDY TO TE CZERWONE CIOTY O KTORYCH PISZE.JEST POTRZEBA DLA NICH ODPALIC PIECE W OSWIECIMIU.I SKACZYC RAZ NA ZAWSZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~larry~ ty jestes zwykla wsza lonowa i spadaj baranie a ~bolek~to zatwardzialy katolik co pisze o piecach spaleniu tak tylko potrafili robic jak byla swieta inkwizycja ale ja widze ze katolicy chetnie by wrocili do tych praktyk chociaz jan pawel2 przepraszal za inkwizycje ...powiedz bolek jakimi wartosciami ty sie kierujesz chyba stalinowskimi ty w ryj je....ny popaprancu katolicko-komunistyczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
~larry~ ty jestes zwykla wsza lonowa i spadaj baranie a ~bolek~to zatwardzialy katolik co pisze o piecach spaleniu tak tylko potrafili robic jak byla swieta inkwizycja ale ja widze ze katolicy chetnie by wrocili do tych praktyk chociaz jan pawel2 przepraszal za inkwizycje ...powiedz bolek jakimi wartosciami ty sie kierujesz chyba stalinowskimi ty w ryj je....ny popaprancu katolicko-komunistyczny
Nie ma dla ciebie cwelu lekarstwa,tylko PIEC zostal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
TE GNIDY TO TE CZERWONE CIOTY O KTORYCH PISZE.JEST POTRZEBA DLA NICH ODPALIC PIECE W OSWIECIMIU.I SKACZYC RAZ NA ZAWSZE.
@bolek - Jesteś chory. Skąd w ludziach tyle nienawiści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bolek~ juz nie chce mi sie pisac do ciebie mlodociany geju...A cwele to pisalem wczesniej to twoi idole z kleru no i ty szmaciazu...kup sobie wiatrowke i strzel sobie w skron bo dobry katolik to martwy katolik...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
btg napisał:
@bolek - Jesteś chory. Skąd w ludziach tyle nienawiści?
Mlody JANKU jeszcze jestes i niewiesz co to jest komuna,terror komunistyczny.Wlasnie z tym mamy i bedziemy mieli przez najblizszy czas do czynienia.Moze ci sie jeszcze oczy otworza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
~larry~ ty jestes zwykla wsza lonowa i spadaj baranie
He he, wiedziałem... Paliścierwo "siomik" źle znosi ujawnienie prawdy... Wątpię, by ten menel "siomik" cokolwiek z tego zrozumiał, ale jego wirtualne ścierwo bezmózgowca było mi potrzebne, by napisać - nie do niego, bo to coś nie ma mózgu, tylko kapsle po "żołądkowej" tam się tłuką - ale by przestrzec. Hodujecie potwora (nie, nie o tobie matole siomik piszę), który wkrótce się pojawi. I nie będą to starsze, bezbronne kobiety, czy sprawiajace wrażenie dewotek dziewczyny "pod krzyżem". Jest krok od "przełamania", czyli momentu, że jak się taki "siomik" pojawi pod krzyżem, to pojawią się też inni, którzy go złapią, wykastrują (żeby się geny deb***a nie rozchodziły po świecie) i powieszą. Po prostu. Wy czerwone śmiecie nazywacie tę grupkę "sektą"??? "siomik", jak przyjdą po ciebie tacy NAPRAWDĘ z sekty typu KKK i ci wyrżną jaja (o ile je masz) to wtedy zrozumiesz, ... nie sorry... błąd popełniam, przeciez ten matoł siomik nie jest w stanie NIC zrozumieć. Ale może WY zrozumiecie, że PO, czerwoni z SLD robią WSZYSTKO, by wygenerować ruch typu KKK w Polsce. I nie jesteście daleko. Sukces jest blisko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~larry~ napisales prawie prace magisterska az niechcialo mi sie tego czytac do konca ale po przeczytaniu poczatku juz widze ze jestes kolega bolka z kolka rozancowego albo z kola gospodyn wiejskich...A teraz wyjdz z domu skocz do szmba bo tam jest twoje miejsce i czeka na ciebie tam kler i wszambowziecie a i jeszcze jedno strasznie duzo piszesz "siomik i siomik"jak ktos sledzi komentaze to wie ze to do mnie chyba ze ty masz zawirowania swiadomosci i napady shizofreniczno_awanturnicze ....Ale coz sie dziwic mocher i katolickie scierwo jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
~bolek~ juz nie chce mi sie pisac do ciebie mlodociany geju...A cwele to pisalem wczesniej to twoi idole z kleru no i ty szmaciazu...kup sobie wiatrowke i strzel sobie w skron bo dobry katolik to martwy katolik...
Szkoda CYCU ze stary w lesie sie nie odlal,bylo by przynajmniej jakies dzewo wyroslo.Tak to mamy jednego B...CA w kraju wiecej na ktorego teraz trace czas zeby go nawrocic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bolek~ nareszcie wiem jak cie zrobili i gdzie raz ze w lesie a dwa odlewajac sie czyli wedlug ciebie dziecko poczyna sie w lesie i to jeszcze odlewajac sie.......a coz sie dziwic jak tobie kropiac ksiadz glowe jakas woda z bakteriami kooli wpiera ze cie zbawia ty wyprany mozgu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
~larry~ napisales prawie prace magisterska az niechcialo mi sie tego czytac do konca ale po przeczytaniu poczatku juz widze ze jestes kolega bolka z kolka rozancowego albo z kola gospodyn wiejskich...A teraz wyjdz z domu skocz do szmba bo tam jest twoje miejsce i czeka na ciebie tam kler i wszambowziecie a i jeszcze jedno strasznie duzo piszesz "siomik i siomik"jak ktos sledzi komentaze to wie ze to do mnie chyba ze ty masz zawirowania swiadomosci i napady shizofreniczno_awanturnicze ....Ale coz sie dziwic mocher i katolickie scierwo jestes
Słuchaj menelu, nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji. Nie chcę się znęcać nad tobą matole, ale "niechaciało" nie pisze się razem, "komentaże" to jednak przez "rz", "shizofreniczno", jednak przez "ch". Ale gnoju - żebyś ty, sługus palikmiota nie wiedział, że "mocher" pisze się przez samo "h"???. Za to to ci palikmiot poleci po wypłacie na bank!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...