Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcesz dorobić? Zostań agentem pocztowym

Utworzony przez krzesimir, 20 stycznia 2010 r. o 16:32
Już od kilku lat listonosze muszą udostępniać własne auta(poczta płaci śmieszny ryczałt) a teraz za głupie 500zł trzeba udostępnić,utrzymać(prąd,ogrzewanie itp) i wyposażyć lokal !!! Ta beznadziejna instytucja szuka frajerów ,bo bez tego za 3 lata padnie !!! Ludzie nie dajcie się naciągać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczta powinna już dawno opaść ja nie wiem jak ta instytucja jeszcze funkcjonuje chyba dzięki sprzedaży rajstop i podpasek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rubinjo napisał:
Poczta powinna już dawno opaść ja nie wiem jak ta instytucja jeszcze funkcjonuje chyba dzięki sprzedaży rajstop i podpasek
Opaść ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
domyślny napisał:
Opaść ?
hehe PAŚĆ, oczywiście, PAŚĆ przepraszam, to chyba z emocji Poczta Polska podnosi ciśnienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rubinjo napisał:
Poczta Polska podnosi ciśnienie
widzę, że nie tylko mnie... jak mam avizo w skrzyncę i pomyślę sobie, że wieczór będę musiała spędzic w kolejce do okienka to mnie trzepie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WizardnessGirl napisał:
widzę, że nie tylko mnie... jak mam avizo w skrzyncę i pomyślę sobie, że wieczór będę musiała spędzic w kolejce do okienka to mnie trzepie...
Dlatego ja od dawna wysyłam Inpostem- odbieram przesyłki w paczkomacie wtedy, kiedy mam czas, nie zważając na porę dnia/nocy i omijając kolejki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest pomysl - idac ta mysla nalezy takze dzial ksiegowosci , kadr a takze samego naczelnika zatrudnic na umowe agenta . Tnie sie koszta a biuro ksiegowa moze miec w domu i nie placimy za lokal ,energie , telefony itd Dobre co? . Naczelnikowi gwarantowalbym 400 zl a ksiegowej 350 zl miesiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sa agencje pocztowe jak np nowa w Zabkach na ul Sikorskiego, mile panie i poczta bez kolejek;0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...