Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcesz kredyt? Bank sprawdzi cię na naszej-klasie i Facebooku

Utworzony przez mordoksiążka, 7 września 2010 r. o 14:14
i zaraz pod tekstem linkowanie do Facebooka, co za przygłupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to juz chyba lekka przesada, oby nie wszystkie banki wpadly na taki pomysl, bo mnie to osobiscie zniecheca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to w sumie nie dziwi. Po pierwsze ludzie składają fałszywe oświadczenia w banku i musi on jakoś je sprawdzać - więc takie działanie zostało sprowokowane przez samych klientów. A po drugie - jak masz czyste sumienie to czego tu się bać. Ja idę do banku bez strachu - nie mam nic do ukrycia zatem co mi grozi? Najwyżej kredytu nie dostanę bo bank może stwierdzić że nie mam zdolności. Jednak jestem dobrej myśli bo znajomi polecili mi getin bank a tam ponoć nie ma jakiś procedur nie do przejścia i zwykły zjadacz chleba może dostać kredyt. W piątek się przekonam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale przez nk i facebooka?? no hej! ileż można? muszą moje głupie zdjęcia i teściki oglądać a nie mogą po prostu w urzędzie, ostatecznie w miejscu pracy tego robić? ja się na inwigilacje nie pisałem jak na kredyt się decydowałem i cenię sobie że jak brałem to formalności było minimum konieczne i nie było nawału papierzysk no i poszło szybko i sprawnie chociażby za to cenię sobie że do getin w końcu się zdecydowałem pójść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...