Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał uratować jeża, sam wpadł pod samochód

Utworzony przez ja_sama, 5 sierpnia 2017 r. o 13:49 Powrót do artykułu
Panie kierowco BMW jest pan dla mnie Bohaterem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można stracić panowanie nad pojazdem, chyba, że się zapieprza jak idiota, to wtedy tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak coś jest w tym stereotypie że kierowca BMW = debil. Jak można beztrosko spacerować po szosie nie patrząc że coś jedzie? Mam nadzieję że jego obrażenia nóg okażą się na tyle poważne że już nigdy nie będzie w stanie łazić po drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieknie, kochac zwierzeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem oburzony krytyką kierowcy! Zachował się jak bohater ratując bezbronne zwierzę ! . . . . . żartowałem;) jedziemy z tym wieśniakiem w komentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyraźniej dla niektórych zwierzęta są ważniejsze niż ludzie. To nie jest normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby jez mial kamizelke albo inne odblaski to by na pewno do tego nie doszlo... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosci od slow o obrazeniach uniemozliwiajacych lazenie po drogach: zeby tak tobie palce znily uniemozliwiajac kiedykolwiek pisanie tak madrych komentarzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiechu warte, przecież to tylko jeż, pewnie zaraz potem znowu wylazł na drogę i i tak coś go rozjechało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może obaj kierujący byli trzeźwi,ale obaj rozumem sie nie popisali zwłaszcza ten bmw,co jest typowe dla kierowców tej marki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za ***k ,nie to ,że jeż poruszał sie prawidłowo swoim pasem drogowym,to ten gupek zatarasował swój pas i spowodował zagrożenie na pasie jeża ,niesłychana głupota o 2 nad ranem ,co sobie nasz jeż o tym palancie pomyslał lepiej nie wiedzieć (ja w temacie pojechania po tym gościu hehe)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawmy tego z BMW, ale ten z Subaru to co, bez świateł jechał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...