Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciała nakarmić dziecko piersią przy stoliku, zareagował kelner

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 sierpnia 2016 r. o 08:08 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No i bardzo dobrze kelner zrobił! Ta kobieta jest jakaś niepoważna. Czy ja też mam komuś obrzydzać życie i pierdzieć w restauracji na całego "bo to dobre dla moich jelit"? Niech sobie karmi, ale niech nie raczy tym widokiem KLIENTÓW KTÓRZY PRZYCHODZĄ ZJEŚĆ. Nie każdy ma ochote oglądać czyjegośi wywalonego na stół sutka, cieknące mleko, bekającego niemowlaga. No zwyczajnie zbiera się na wymioty. Wystarczy odejść na bok, poprosić kelnera o bardziej dogodny zakątek w restauracji lub zakryć się cieniutką chustą - tak robią cywilizowani ludzie. Możliwości jest tak wiele, ale kwoka zawsze musi narobić szumu wokół siebie i zgrywać ofiarę. Niedobrze się robi.
Na jakiej podstawie twierdzisz, że chciała wywalić sutka na stół? Niedobrze się robi, na taką tępotę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Anglii kobieta w ciąży może nasikać gdzie chce nawet policjantowi do czapki i nie podlega to karze. U nas nawet nakarmić dziecka nie można bo komuś to przeszkadza. Generalnie myślę, że nie jest tak z nami źle. Negatywne komentarze pisze jedna i ta sama osoba wymyślająca sobie coraz to inne tożsamości. Może to właściciel restauracji lub osoba z nim związana - można to sprawdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W Anglii kobieta w ciąży może nasikać gdzie chce nawet policjantowi do czapki i nie podlega to karze. U nas nawet nakarmić dziecka nie można bo komuś to przeszkadza. Generalnie myślę, że nie jest tak z nami źle. Negatywne komentarze pisze jedna i ta sama osoba wymyślająca sobie coraz to inne tożsamości. Może to właściciel restauracji lub osoba z nim związana - można to sprawdzić.
Bierz połowe albo odstaw te dopalacze, bo ci ewidentnie nie służą a najlepiej powołaj specjalna komisję  ds. zbadania ip na forum i się zdziwisz, że piszą to różni ludzie, którzy w przeciwienstwie do ciebie myśla logicznie. PS. Jedź do Angli i sikaj, tylko szykuj dużo funtów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to nas odróżnia od zwierząt, że karmimy swoje młode w odosobnieniu. Jeśli ta Pani chce eksponować biust w miejscach publicznych, to niech jedzie do Afryki. Skoro sikanie w miejscach publicznych podlega karze, to obnażanie piersi również powinno być karane lub powinny być do tego wyznaczone oddzielne pomieszczenia, jak np. dla palących i takie lokale powinny mieć odpowiednie oznaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Negatywne komentarze pisze jedna i ta sama osoba wymyślająca sobie coraz to inne tożsamości. Siedzi przed komputerem cały dzień, obraża normalnych ludzi i klepie bez sensu w klawiaturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oburzający jest fakt, że karmienie dziecka może komuś przeszkadzać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to nas odróżnia od zwierząt, że potrafimy odróżnić niestosowne zachowanie od naturalnej potrzeby karmienia dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel restauracji powinien wskazać inny stolik osobom, którym naturalne zachowanie matki przeszkadzało! Dlaczego ktoś kto chce nakarmić swoje dziecko musi ustępować miejsca zgorzkniałym marudom, którym wszystko i wszyscy przeszkadzają??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy marudni malkontenci to święte krowy których nie można przesadzić? Lepiej atakować kogoś kto zachowuje się normalnie? Mam nadzieję, że sąd dowali bufonowatemu restauratorowi solidną lekcję pokory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakiej podstawie twierdzisz, że chciała wywalić sutka na stół? Niedobrze się robi, na taką tępotę...
Sprawdź w słowniku biologicznym, sutek to cała pierś, a to co potocznie nazywa się sutkiem jest tak naprawdę brodawką sutkową. Więc owszem, mam prawo twierdzić ze pani wywalała sutka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ta panie dostanie odpowiedni wyrok za obnażanie się publicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ta pani dostanie odpowiedni wyrok za obnażanie się publicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech matka może karmi w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będzie chciała zrobić kupę to też może przy wszystkich ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że sąd dowali bufonowatemu restauratorowi solidną lekcję pokory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ludzie! Matka z dzieckiem nie ma prawa przyjść do restauracji i zachowywać się naturalnie? Oczywiście, że ma i Sąd przyzna jej rację. Dyskryminująca postawa restauratora zostanie sprawiedliwie ukarana. Jeżeli nie respektuje wolności obywateli niech zajmie się czymś innym. Kelner powinien zaproponować zmianę stolika gościom z chorą obsesją dotyczącą karmienia, a on chciał przesadzać normalnie zachowującą się kobietę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posty broniace swietej obnazajacej sie krowy, to jedna ta i sama osoba, pare wpisow na krzyz na jedno kopyto, zapewne taka sama swieta krowa jak ta z artykułu albo rodzina, polecam jej masc na ból dupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrowy psychicznie i mentalnie człowiek rozumie, że kobieta posiadająca potomstwo musi je od czasu do czasu nakarmić. Tylko dewiant czuje na taki widok obrzydzenie. Dlaczego normalni ludzie mają ustępować dewiantom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sad piwinien dowalić duza grzywne ale za próbe wyłudzenia i to bezczelna próbe, widac Polska to dalej dziki kraj, czekamy na nastepna rozgarnieta matke polke co bedzie przewijac na srodku knajpy, a co kto jej zabroni, jakby co to do sądu bo ona nietykalna jak krowy w Indiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...