Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciała nakarmić dziecko piersią przy stoliku, zareagował kelner

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 sierpnia 2016 r. o 08:08 Powrót do artykułu
Zdrowy psychicznie i mentalnie człowiek rozumie, że kobieta posiadająca potomstwo musi je od czasu do czasu nakarmić. Tylko dewiant czuje na taki widok obrzydzenie. Dlaczego normalni ludzie mają ustępować dewiantom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom wypowiedzi osoby której przeszkadza karmienie niemowląt mówi sam za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopieprzyć jej za wyłudzenie pieniędzy, bo ja teraz wniosę sprawę za to jak mi któraś w miejscuu publiczynym wywali cyce, bo nie mam ochoty oglądać. A moze tak zacxniemy bez majtek chodzić,gdzie popadło, puszczać bąki itp. bo ubikacja przenaczona jest tylko do srania i szczania. Widać to jakieś tłuste  i  jak dla mnie brzydkie i myśli, że jak wywali cyce to ktoś na nią zwróci uwagę.  Może bardziej zajęła by się sobą w tym czasie zamiast latać po sądach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Poziom wypowiedzi osoby której przeszkadza karmienie niemowląt mówi sam za siebie.
a poziom tych wywalających okropne cyce jmówi sam za siebie jakie one są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie co to za restauracja była?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgrozo - Człowieku jesteś śmieszny! Żal mi ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejnym etapem w walce powinno być nieograniczone prawo do publicznej prokreacji. A co nie można? O dobrym wychowaniu i szanowaniu zdania innych niektórzy co najwyżej słyszeli. Savoir-vivre - trudne słowo, a dla tej pani szczególnie. Taki typ matki Polki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powtarzam: jesteś śmieszny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie Towarzystwo Upierdliwych Babiszonów. Tam też warto się zapisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W Anglii kobieta w ciąży może nasikać gdzie chce nawet policjantowi do czapki i nie podlega to karze. U nas nawet nakarmić dziecka nie można bo komuś to przeszkadza. Generalnie myślę, że nie jest tak z nami źle. Negatywne komentarze pisze jedna i ta sama osoba wymyślająca sobie coraz to inne tożsamości. Może to właściciel restauracji lub osoba z nim związana - można to sprawdzić.
Pieski też sikają gdzie chcą ale to zwierzęta, to co przytaczasz o Angli to bzdety bo tam za obraze Policjanta to dopiero są kary a co dopiero nasikanie do czapki tak jak unas jesto największe zniewarzenie porównywane do zdrady czy zbestrzeszczenia symbolów narodowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Moim zdaniem to nas odróżnia od zwierząt, że karmimy swoje młode w odosobnieniu. Jeśli ta Pani chce eksponować biust w miejscach publicznych, to niech jedzie do Afryki. Skoro sikanie w miejscach publicznych podlega karze, to obnażanie piersi również powinno być karane lub powinny być do tego wyznaczone oddzielne pomieszczenia, jak np. dla palących i takie lokale powinny mieć odpowiednie oznaczenia.
Zwierzęta swoie młode karmioł w odludnym miejscu zdala od ciekawskich oczu i nie pozwalają się patrzeć obcym warcząc na gapia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umiar to podstawa a wielu ludzi go niema, jestem za karmieniem ale dyskretnym a nie ostentacyjnym, bo to i dla dziecka nie jest zdrowe. Miejsca publiczne rządzą się pewnymi prawami i pewne zachowania mogą budzić niesmak a nawet oburzenie. Szanujmy się na wzajem nie naruszając prawa do przestrzeni osobistej oszczędzając chociażby widoku pewnych części ciała w miejscach publicznych. A dla tej pani wiadomości wystarczyło tylko nakryć się chustą czy zarzucić pieluszkę dla dobra dziecka i obecnych na sali jak to robią cywilizowani ludzie. Kiedyś w telewizji uczono jak karmić dzieci w miejscach publicznych tak aby nikomu to nie przeszkadzało szkoda że nie jest to program szkoleniowy dla przyszłych matek zwłaszcza jak ta opisywana pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie także wzieło by obrzydzenie ,oglądanie wywalonego cyca fuuuj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem kobietą i uważam ,że wywalanie tłustego cycka przy ludziach i to jeszcze w restauracji to obrzydliwe, też bym jej zwróciła uwagę aby wyszła do pokoju przeznaczonego do takich celów. W galeriach są odpowiednie miejsca do karmienia i przewijania niemowląt i z tego się korzysta a nie publicznie wywalać cycki gdy się spoŻywa posiłek. DODAM, ŻE AKURAT TA KOBIETA JEST BRZYDKA I NIESMACZNIE BYM PATRZYŁA NA JEJ WYWALONE CYCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płodzenie dziecka też jest czynnością naturalną,pozwólmy ludziom płodzić dzieci w sposób naturalny.Biedna kobieta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu przeszkadza karmiaca matka? Wole juz zobaczyc karmiaca matke niz jaka tlusta babe, ktora wbija zeby w hamburgere i dopycha frytkami, oblizujac przy tym palce. Jesli komus nie podoba sie karmiaca kobieta, to niech patrzy sie w inna strone. Ja tez gdy ide do restauracji, nie gapie sie na ludzi, ktorzy mnie obrzydzaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiłem przegląd artykułów dot. tej sprawy na innych portalach. Ktoś związany z restauracją wynajął hejterów, bo treść niektórych komentarzy atakujących normalnie zachowującą się matkę to kopia komentarzy z innych forów. Te same bzdurne argumenty, niekiedy ordynarne kopiuj wklej. Śmieszne, bo przecież Sąd nie jest na tyle naiwny, żeby brać to pod uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
interesuje was jaka to restauracja? ******trojmiasto.pl/wiadomosci/restaurator-pozwany-bo-kelner-poprosil-o-niekarmienie-piersia-n104232.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolacja dla dwóch osób bez alkoholu to wydatek 180 zł. Za tak perfidną dyskryminację powinna żądać 100 000 zł. Restauratora z pewnością na to stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może kelner był pedziem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...