Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
prawdziwne wołki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kamieniołomy, potem zakopać. Niech zdechną.
0
Straty materialne jak straty ale jakie musiał mieć myśli kurie jak napadało go pięciu chłopa związało, wrzuciło na pakę i wywiozło do lasu to tak pewnie z 5 lat życie mu skrócili. Popieram przedmówcę i jego sugestię z kamieniołomem. Swoją drogą ja rozumiem, że w tym Państwie jest niemal wszystko odwrotnie niż trzeba ale czemu nie wprowadzą jakichś obowiązkowych robót dla więźniów. Chyba lepiej jak będą odśnieżać niż jak mają grać w najnowsze gry na PS4 w międzyczasie siłownia i nauka angielskiego. Że też człowiek dożył takich chorych czasów.
0
Sam zdychaj.
0
Myślę, że społeczeństwo powinno tym młodym, nierozgarniętym chłopcom dać drugą szansę. Przecież oni byli pełni życia. Nie można ich od razu skreślać. Ci najmłodsi to dobre chłopaki tylko się pogubili.
0
Gangsterzy z podwórka, ćwierćmózgi jeba***. W biały dzień ?
0
rzeczywiscie sie pogubili....zagubione owieczki, gangsterka, zeby byc gangsterem trzeba miec inteligencje
0
zamknąć skurwysynów, niech każdy z nich swojego ojca czy matke w domu zwiaze, pobije, psiknie gazem w oczy i zapyta czy to fajne uczucie. 12 lat dla nich
0
co się dzieje na tym świecie powinni dostać karę za swoje czyny,ale nie więzienie bo to ich niczego nie nauczy wręcz przeciwnie.
0
Ja się pytam gdzie jest moja przesyłka
0
pochodzą z patologicznych rodzin, nie ma co się dziwić, a teraz tylko współczuć rodzinom tego wstydu za niedorozwinięte bękarty nieprzystosowane do funkcjonowania w społeczeństwo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: