Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
prawdziwne wołki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamieniołomy, potem zakopać. Niech zdechną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straty materialne jak straty ale jakie musiał mieć myśli kurie jak napadało go pięciu chłopa związało, wrzuciło na pakę i wywiozło do lasu to tak pewnie z 5 lat życie mu skrócili. Popieram przedmówcę i jego sugestię z kamieniołomem. Swoją drogą ja rozumiem, że w tym Państwie jest niemal wszystko odwrotnie niż trzeba ale czemu nie wprowadzą jakichś obowiązkowych robót dla więźniów. Chyba lepiej jak będą odśnieżać niż jak mają grać w najnowsze gry na PS4 w międzyczasie siłownia i nauka angielskiego. Że też człowiek dożył takich chorych czasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam zdychaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że społeczeństwo powinno tym młodym, nierozgarniętym chłopcom dać drugą szansę. Przecież oni byli pełni życia. Nie można ich od razu skreślać. Ci najmłodsi to dobre chłopaki tylko się pogubili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gangsterzy z podwórka, ćwierćmózgi jeba***. W biały dzień ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiscie sie pogubili....zagubione owieczki, gangsterka, zeby byc gangsterem trzeba miec inteligencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknąć skurwysynów, niech każdy z nich swojego ojca czy matke w domu zwiaze, pobije, psiknie gazem w oczy i zapyta czy to fajne uczucie. 12 lat dla nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dzieje na tym świecie powinni dostać karę za swoje czyny,ale nie więzienie bo to ich niczego nie nauczy wręcz przeciwnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam gdzie jest moja przesyłka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pochodzą z patologicznych rodzin, nie ma co się dziwić, a teraz tylko współczuć rodzinom tego wstydu za niedorozwinięte bękarty nieprzystosowane do funkcjonowania w społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...