Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm > 21-latek zginął w BMW

Utworzony przez Gość, 10 listopada 2008 r. o 22:46
a tak poza tym to nie pisałam tutaj zeby robic jakas afere czy cos. denerwowały mnie po prostu komentarze niektórych np. "zen", z tego co widze nie tylko mnie. strasznie mi zal rodzin zmarłych chłopaków. bo stała się ogromna tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
respect dla zmarłych współczucie dla rodziny przyjaciół i wszystkich ziomków którzy znali ofiary wypadku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Onie nie żyją...Zostawili bliskich, którzy cierpią. Jestem wściekła na tych młodych ludzi za to, że bezmyślość i brawura odniosły zwycięstwo nad zdrowym rozsądkiem. Dzięki Bogu nikogo nie zabili. Sami zapłacili za głupotę najwyższą cenę - ŻYCIE i ZDROWIE. Nie rozumiem, jak można ryzykować mając rodzinę, bliskich i największy Skarb jakim jest dziecko. Pomimo tego, że znałam ich tylko z widzenia nie mogę otrząsnąć się z tej tragedii. Codziennie zerkam na klapsydry i zadaję sobie pytanie: DLACZEGO? Tak strasznie mi ich szkoda. Mieli jeszcze tyle do zrobienia. Całe życie na nich czekało. Nie zasłużyli na śmierć, a ich bliscy na takie cierpienie. Oni są już daleko, w innym świecie. PAMIĘĆ O NICH POZOSTANIE W SERCACH WIELU LUDZI NA ZAWSZE! TRZYMAJCIE SIĘ CHŁOPAKI! Życie jest niesprawiedliwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] [*]panie swiec nad ich dusza...ta tragedia dotchnela wiele ludzi, zbyt wiele zeby tu sie klucic o cokolwiek. to bylo straszne!! godzine przed wypadkiem ich widzialam szli smiali sie zartowali, i co najwazniejsze nie byli na "bialku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michal kredowa napisał:
Ty jak nigdy go nie widziales to nie pier... takich durnot bo wyobraz sobie ze to ktos z Twoich bliskich zgina w takim wypadku i ktos nazywa go "lysym drecholem" gdzie chlopak nigdy nie nosil dresow wiec jezeli go nie znales to zamknij morde
a co ty ku*** możesz mówić na temat mjego brata, jak masz rodzine to ciesz się do póki ją masz . chuju poje***y!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tych też czeka życie ale na innym swiecie ! zobaczcie fotke http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0909/idota9ef8.jpg ona wszystko wyjaśnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW napisał:
BMW? Będziesz miał wypadki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...