Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tego typu zdarzeń będzie coraz więcej. Wojownicy "dobrej zmiany" czują się bezkarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....nie mam powodu, bo to nie ja okazałam się być osobnikiem z deficytem intelektualnym, ale jest mi po ludzku wstyd, że takie typy bezrefleksyjnie okazują zarówno agresję, jak i brak empatii do ludzi pokrzywdzonych przez los. Pozostaje mieć nadzieję na brak wyrozumiałości zespołu orzekającego w sprawie. Sądy dotychczas bywały nadmiernie łagodne ..... Chama należy uczyć rozumu bez względu na wiek! Sam fakt nieuzasadnionej agresji powinien zaowocować 12 miesiącami bezwarunkowej odsiadki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W tym czasie w samochodzie znajdowało się jeszcze małoletnie dziecko i jego partnerka, która o zdarzeniu tym powiadomiła policjantów." - jak wynika z tekstu, małoletnie dziecko posiada partnerkę! Czy aby to nie jest przestępstwem? Może należy zawiadomić odpowiednie organa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego typu zdarzeń będzie coraz więcej. Wojownicy "dobrej zmiany" czują się bezkarni.
Przestałbyś się chwalić publicznie swoją głupotą człowieku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
61 letni dziad i z nożem chodzi... Kurwa, co za ludzie.... strach po ulicy chodzić bo jakiś dziad ci wbije nóż bi mu się nie spodoba jak spojrzałeś..... stary a głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Tego typu zdarzeń będzie coraz więcej. Wojownicy "dobrej zmiany" czują się bezkarni.
  Zobaczycie, że ta dobra zamiana wszystkim jej wielbicielom bokiem wyjdzie. To kwestia czasu. Wspomnicie moje słowa. A to że jest jak jest, to dzięki naszej durnej młodzieży co to ma wszystko w du*** i na wybory nie chodzi. Stare berety poszły i wybrały.... Dali wam 30 srebrników i dopóty, dopuki je będziecie dostawać cicho siedzicie (500+)... Ale jak się srebrniki skończą, to zaczniecie psioczyć. A skończą się..... zobaczycie. Chyba, że PiS wymyśli wam nowe podatki. Ale znając ich wymyśli tylko od bogatych a to doprowadzi do napięć i rozruchów..... tyle będzie z tej dobrej zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W tym czasie w samochodzie znajdowało się jeszcze małoletnie dziecko i jego partnerka, która o zdarzeniu tym powiadomiła policjantów." - jak wynika z tekstu, małoletnie dziecko posiada partnerkę! Czy aby to nie jest przestępstwem? Może należy zawiadomić odpowiednie organa?
Teraz chyba już nie jest to przestępstwem, zwłaszcza gdy dziecko jest tej samej płci co partnerka :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...