Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmskie > Dziki pod kołami radiowozu

Utworzony przez Bohater! Dać mu nagrodę!, 25 listopada 2007 r. o 19:24
Bohater! Dać mu nagrodę za odwagę i męstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zakończyło się jak to zwykle bywa na mandacie za "niedostosowanie prędkości do warunków jazdy"? Jak wszyscy to wszyscy - sprawiedliwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ten artykuł znalazł się w dziale Chełmskie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak podejrzewam po tonie twojej wypowiedzi, nagroda należy się dzikowi. Mam nadzieję, że dzik się nie obraził, że nagrodę przyznaje mu taki ktoś jak ty. Cała moja wypowiedż jest napisana w tonie ironicznym, gdybyś nie pojął, drogi mądraliński.Tacy jak ty zrobią wszystko, by kpić z każdego, a już z policji to przecież "mus". Jesteś żałosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tobie po sprawiedliwości należałoby "przyciąć kopytka i zadrutować coś jeszcze". Jaki komentarz taka riposta (czyt. odpowiedź), oczywiście "po sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to ty jeasteś Jacek z komentarzy z 23 listopada, to się trochę zawiodłam. Bo czy to ważne, o co pytasz? Myślałam, że odniesiesz się do tych naiwnych i dziecinnych komentarzy. Pozdrawiam Aga .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe szczęście,że nie najechał na nich motocyklista, bo wtedy skutki byłyby tragiczne, a swoją drogą, czy lasy przy tak ruchliwych drogach nie powinny być ogrodzone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty naprawdę jestes forestx2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ty" , czyli kto, bo nie rozumiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forest jest forestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...