Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chińczycy przelali co najmniej 1,8 mln euro! Gang rozbity, Izabela M. wpadła w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2018 r. o 15:30 Powrót do artykułu
I będziemy utrzymywać skośnookich żółtków w więzieniach za nasze podatki? minimum 4000 zł / m-c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
50 osób uczciwa pracą w 2-3 lata musiałoby pracować na taką "dużą" kwotę... Ach....ci chińscy hakerzy z Lublina.... Czy będzie deportacja na Tajwan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
I będziemy utrzymywać skośnookich żółtków w więzieniach za nasze podatki?  minimum 4000 zł / m-c
a ja w tym chorym kraju po 40 latach pracy zarabiam 2 tys.kuźwa, kiedy w tym kraju będzie normalne życie, chyba nigdy, to tylko za komuny uczciwy  pracownik był traktowany jak człowiek, bo wtedy rozrabiający patafianie wychodzili na ulicę rozrabiać pod przykrywką niby to strajkowania dla dobra szarych pracowników, a to dobro tych pracowników widzimy teraz po postępowaniu i życiu  min. bolka ze stadem dzieci i wnuków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba chodzi o Izabele Miko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iza MIKA A to różnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izabela MIKA - brunetka znana m.in z "Kawaler do wziecia". Nie mylic z Izabelą MIKO - blondynka, aktorka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tańcowała w "Tańcu z gwiazdami" w parze z Michałem Milowiczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izka wpadła? O jej a to moja platoniczna miłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyzby???: ***s://teleshow.wp.pl/seksbomba-i-niepoprawna-imprezowiczka-gdzie-sie-podziala-najbardziej-wyzwolona-uczestniczka-tanca-z-gwiazdami-6033693890950273g /////??????//////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******dziennikwschodni.pl/lublin/nasza-iza-robi-kariere-w-playboyu,n,1000058863.html ******dziennikwschodni.pl/magazyn/dziewczyna-z-lublina,n,1000058904.html iza urodziła się w lublinie. w lublinie chodziła do szkoły podstawowej nr 45 i do liceum im. ignacego paderewskiego. w lublinie przez 13 lat uczyła się też tańczyć. ale żeby zaistnieć w "wielkim świecie”, musiała pojechać do warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając życie wyjdzie za poreczeniem majatkowym Tak się dzieje że bogaczy i znanych ludzi traktuje sie z przymruzeniem oka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy ustaliście? czy skopiowaliście z tvp info które pierwsze podało informację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka sprawa to powinna 3 miechy na dzień dobry w kiciu spędzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******tapety.gpl.pl/izabela,mika.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w playboy'u to ona musiała gołą dupę pokazywać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rzesz ku... jego mać.. No myślałem, że to jajca. Ale się uśmiałem. No lepszej afery dawnno nie było. Celebrytka, skośnookie, M16. No ja pierd... Hahahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie gadaj, a ja myślałem, ze pisała felietony :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że też wybrała małe chińskie ptaszki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pis ich odda do Chin to musi się liczyć, że zostaną skazani na karę śmierci. Myślicie, że oddadzą? Ja myślę, że tak. To pis. To dziecko enesdeape. Tak mi się wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublin! W Chinach dowiedzą się teraz, że jest takie miasto w Polsce! Jeszcze raz brawo i gratulacje! Taka informacja w marketingu jest bardzo cenna, bo zyski z promocji miasta będą uzyskane małym kosztem. Nie ważne jak o nas mówią, dobrze czy źle, najważniejsze, ze mówią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...