Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chłopak Dody podarł Biblię. Nergal będzie tłumaczył się prokuratorowi

Utworzony przez STYX, 8 marca 2010 r. o 16:16
Zaraz zaraz. Już raz było to tematem postępowania sądowego i sprawa została umorzona. To,że kościelnym oszołomom tryb zakończenia sprawy nie pasi nie znaczy,że sprawa ma być stale wałkowana. A jeśli już to kólka maryjne powinny wziąść na siebie finansowanie postępowania. No, a po drugie czemu katole tak bronią biblii a za nic mają to co w tym periodyku jest napisane? Przyklad? Ależ proszę. Stoi tam jak wściekły byk słowo Jezusa,że TYLKO Boga w niebie można nazywać "Ojczem świetym" a ja stale słyszę o katolickich ojcach świętych rodzących się z każdym dymem z komina chlebowego pieca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak taki odważny to niech podrze KORAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZACUNEK dla rzeczy ważnych i świętych dla innych. Czy to jest kościół czy meczet, Biblia czy Koran. Zwykła, ludzka KULTURA tego wymaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaznaczam że nie pochwalam tego zachowania... ...ale to tylko kolejny "łatwo bulwersujący" temat zastępczy dla szarej masy podobnie jak krzyże w szkołach... ...olać to i patrzeć politykom i urzędasom na ręce i brać ich za łeb do odpowiedzialności, a nie roztkliwiać się nad takimi sensacjami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś paranoja bo morderstwo Św. Wojciecha już się przedawniło .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jak taki odważny to niech podrze KORAN.
jakby miał to by podarł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki to chłopak Dody?to Dody ciota która chce zabłysnąć przy niej.Takich artystów powinni kastrować i to nie ze względu na to co zrobił tylko żeby inni go nie naśladowali i byłby porządek na polskiej scenie bo już niektórym to poprzewracało się w dupach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to jakis wymoczek,wyrlal sie chlopaczek z jakiejs wiejskiej zagrody nakrytej strzechą i mysli ze kozaczy.... Jak taki mocny to niech KORAN porwie,na BIBLIE kazdy umie pluć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cham bez kultury,wierzyc nikt nikomu nie kaze.CHoc sam w koty wierzy a mnie to nieobchodzi. A szydzi tylko ĆWOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ta książka jest chroniona szczególnym przepisem prawnym??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też bym podarł tę książeczkę gdybym ją miał. Z bajek wyrosłem, a moje dzieci w oparciu o zabobony wychowywać nie mam zamiaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej kmiotki Nergalowi to wy możecie co najwyżej naskoczyć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalosny "artysta", zalosny temat i zalosni "poszkodowani" poslowie PiS! Najbardziej smiesza mnie te kanalie od Kaczynskiego! Durnie w pogoni za zaistnieniem w niczym nie roznia sie od tego pseudo artysty! Ale ow "nazeczony" Dody ma jednak wiecej tak zwanego oleju w glowie niz oni, bo wie w jaki sposob zwrocic na siebie uwage gawiedzi! A ci PiS-owscy durnie tylko sankcjonuja patologie poprzez watpliwej jakosci autorytet - poszkodowanych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taros napisał:
Też bym podarł tę książeczkę gdybym ją miał. Z bajek wyrosłem, a moje dzieci w oparciu o zabobony wychowywać nie mam zamiaru.
Czy wiesz o co poprosil Lenin na lozu smierci - o wizyte popa... Masz prawo do wlasnych wyborow tak jak on mial - najpierw kazal burzyc koscioly i palic wszelkie pisane i malowane zabobony a jak przyszedl jego ostatni czas to nagle ateim zgasl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież bardzo dobrze zrobił,Biblia to stek wymyślonych bzdur na potrzeby Wszech Wielmoznego Panującego na Calym Świecie Kościoła Katolickiego amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez względu na to co Nergal zrobił, straszny jest fakt możliwości odpowiedzialności za to, że podarł kartki papieru. Przecież nikt nikogo nie pobił, nikt nikogo nie zabił... za co więc iść do więzienia? Za podartą książkę z drukiem? Dziwi mnie to, że fakt ten tak boli katolików iż chcą karać... a przecież karanie nie jest zgodne z ich wyznaniem... To że Nergal porwał tą księgę, to sprawa Nergala i niech ten Najwyższy (Katolicki) Bóg sam go osądzi. Czemu więc chcą go sądzić już teraz na ziemi...? Niech nikt się nie obrazi (katolik jakiś) ale właśnie takim osądzaniem i karaniem katolicyzm pokazuje się jako sekta... bo kara za podarcie książki - TO NIENORMALNE...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Niech nikt się nie obrazi (katolik jakiś) ale właśnie takim osądzaniem i karaniem katolicyzm pokazuje się jako sekta... bo kara za podarcie książki - TO NIENORMALNE...!
Fakt... Nergal drąc ją, udowodnił więc, że to sekta - bo teraz spotka go kara, a wykonanie kary cechuje sekty - tam się tak robi... Katolicy - sami się pogrążacie. Dajecie się ponieść prowokacji Nergala, by przekonać kolejnych ludzi, że ten ma rację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taros napisał:
Też bym podarł tę książeczkę gdybym ją miał. Z bajek wyrosłem, a moje dzieci w oparciu o zabobony wychowywać nie mam zamiaru.
Biedne te Twoje dzieci, o ile je masz. Trzeba sie za Was modlić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doda i Nergal para niedorobionych zasrańców którzy każą się nazywać artystami!!! Jej śpiew przypomina wycie wiejskich babek na wielkanocnej mszy, może stąd wzięła się jego niechęć do BIBLI, ten frajer talentem również nie grzeszy ryczy jak pawian w okresie godowym!!!! NASUWA SIĘ PYTANIE JAKIE ODGŁOSY BĘDZIE WYDAWAŁ GDY CIECZKA U DODY SIĘ SKOŃCZY??? A FLUSTRACJĘ ŻE RADEK MAJDAN BYŁ PIERWSZY KTÓREMU DODA DOGADZAŁA NIECH ROZŁADUJE JELONEK W BARDZIEJ CYWILIZOWANY SPOSÓB!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taros napisał:
Też bym podarł tę książeczkę gdybym ją miał. Z bajek wyrosłem, a moje dzieci w oparciu o zabobony wychowywać nie mam zamiaru.
Biedne te Twoje dzieci, o ile je masz. Trzeba sie za Was modlić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...