Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chmielaki 2010: Krasnystaw czeka na piwoszy (program)

Utworzony przez antoś, 4 sierpnia 2010 r. o 15:08
Prawie wszyscy moi znajomi piwosze mają otyłośc,brzuchy jak balony i cukrzyce.Pijąc piwo śmierdzi ci z buzi i cierpi na tym twoja partnerka.Nie wierzysz zapytaj?.No chyba ,że małego zimnego Lecha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antoś napisał:
Prawie wszyscy moi znajomi piwosze mają otyłośc,brzuchy jak balony i cukrzyce.Pijąc piwo śmierdzi ci z buzi i cierpi na tym twoja partnerka.Nie wierzysz zapytaj?.No chyba ,że małego zimnego Lecha.
co ty pier** najlepszy alkohol bo nie ma niewiadomo ile procentow zeby sie nawalic a fajnie sobie saczyc, jasne ze jak ktos pije dzien w dzien to moze i brzuch ma, ale raz na pare dni nie zaszkodzi poza tym zapomniales ze ludzie teraz w ogole sie nie ruszaja, to skad maja gubic kilogramy? spoleczenstwo tyje i to coraz bardziej a wlasnie do Red., od kiedy sie pisze "krasnym stawie" ja myslalem ze to razem sie pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przychodze do pracy w deszczowy ranek chicagowski i kogo widze Slawek J:) Hahaha Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Co roku na Chmielaki do Krasnego stawu zjeżdżają młodzi ludzie z całej Polski" Mianownik (kto? co?) - Krasnystaw Dopełniacz (kogo? czego?) - Krasnegostawu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie ma nic piękniejszego niż KAT..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może gazea zainteresowłaby się w jakich okolicznościach prawa do nazwy chmielaki jest w posiadaniu Kopmanii piwowarskiej ja przetargu nie widziałem to nie konkurs piw tylko beerfest tyskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam.. A czy będzie serwowany zimny Lech?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu organizatorzy poszli po rozum do głowy. kiedyś CHMIELAKI były w październiku (zimno i deszcze non stop), potem były we wrześniu (to samo), wreszcie są w sierpniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pikuś napisał:
W końcu organizatorzy poszli po rozum do głowy. kiedyś CHMIELAKI były w październiku (zimno i deszcze non stop), potem były we wrześniu (to samo), wreszcie są w sierpniu.
A jak sadzisz dalczego tak było czy była to impreza po zbiorach chmielu czy też następny piwo-festyn , teraz takich imprez jest tysiące ta kiedyś była wyjatkowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest propagowanie alkoholu. Dobrze tak strzelić piwko przed snem , potem dwa piwka , trzy , a w końcu trzeba wypić 6 żeby w ogóle zasnąć. Później dobrze byłoby napić się jeszcze rano , a że piwo spowalnia to kupuje się ćwiartkę . Finał jest taki że od rana do wieczora trzeba przyjąć 10 -12 piw i trochę wódki żeby normalnie funkcjonować ,bez lęku wstydu frustracji itd. Gratuluje organizatorom , gratuluje władzom Krasnegostawu , gratuluję uczestnikom adekwatnej imprezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie impreza ostatnio trochę podupadła mniej scen muzycznych i imprez towarzyszących, całość rozlazła się strasznie po wyrzuceniu scen z rynku. Mam nadzieje że w tym roku wróci na Rynek i może browary bardziej się przyłożą do Chmielaków, bo głównie Perła ratuje sytuacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wooow! W tym roku POLE NAMIOTOWE! Czy ktoś wie jak się załatwia miejscówkę? :D Ale zapije!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Wooow! W tym roku POLE NAMIOTOWE! Czy ktoś wie jak się załatwia miejscówkę? :D Ale zapije!
na stronce toitoi.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj bedzie sie dzialo ludzie ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w latach 80 chmielaki miały sens mozna było napić sie piwa, które nie było dostępne w sklepach. obecnie chmielaki to już przeszłość, pytałem ludzi w polsce czy kiedykolwiek słyszeli o chmielakach - nikt nigdy nie słyszał. impreza sztucznie utrzymywana przy życiu.
Ostatnio edytowany 14 sierpnia 2010 r. o 12:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wesoły diabeł napisał:
Dla mnie impreza ostatnio trochę podupadła mniej scen muzycznych i imprez towarzyszących, całość rozlazła się strasznie po wyrzuceniu scen z rynku. Mam nadzieje że w tym roku wróci na Rynek i może browary bardziej się przyłożą do Chmielaków, bo głównie Perła ratuje sytuacje.
perła ? ta bieda ? oni forsą nie śmierdza. gdyby nie kompania piwowarska to ta impreza już dawno byłaby zapomniana. rok w rok ładują w ten shit od 300 do 500 tys zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie pole namiotowe 500m od imprezy! Prysznice, ogrodzone, parking itp! TOICAMP.EU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Wooow! W tym roku POLE NAMIOTOWE! Czy ktoś wie jak się załatwia miejscówkę? :D Ale zapije!
Bedzie pole namiotowe 500m od imprezy! Prysznice, ogrodzone, parking itp! TOICAMP.EU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
To jest propagowanie alkoholu. Dobrze tak strzelić piwko przed snem , potem dwa piwka , trzy , a w końcu trzeba wypić 6 żeby w ogóle zasnąć. Później dobrze byłoby napić się jeszcze rano , a że piwo spowalnia to kupuje się ćwiartkę . Finał jest taki że od rana do wieczora trzeba przyjąć 10 -12 piw i trochę wódki żeby normalnie funkcjonować ,bez lęku wstydu frustracji itd. Gratuluje organizatorom , gratuluje władzom Krasnegostawu , gratuluję uczestnikom adekwatnej imprezy.
nie musisz opowiadać swojej historii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zpraszam do siebie jak ktos nie ma nioclegu-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...