Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chodził po polu z wykrywaczem metalu. Pocisk wybuchł mu w rękach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lipca 2016 o 13:10 Powrót do artykułu
bylo bum
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no to będzie miał co wspominać...
0
Automatyczna selekcja debil
0
Idiota... i tyle.
0
Co za głupoty. Panie redaktor pisz pan wyraźnie zwłaszcza tytuły. Pocisk nie wybuchł bo koleś chodził po polu tylko wybuchł bo debil próbował go rozbroić.
0
naturalna selekcja działa
0
Zgadzam się autorzy stosują głupie tytuły "zobaczcie co zobaczył po wyjściu z domu" lub "Nato już jest wojna lub " Pocisk wybuchł mu w rękach " mylenie tytułem bardzo często jest używane...wręcz nie dobrze mi się czyta tytuły na onecie lub interii same tytuł, ktróre wiele mówią, ale jak się w czytuje człowiek w tekst to okazuje się tytuł "totalną bzdurą"! Autorzy tekstów zmieńcie podejście!
0
Było tak, gość znalazł granat przyniósł go do domu i poczekał żeby dobrze się wysuszył, gdy po miesiącu materiał wybuchowy był suchy wpadł na pomysł ze go rozbierze, pomagał sobie w tym piłą tarczową do metalu - wtedy dupnęło.
0
Piszą głupoty i tyle ten granat był bez zapalnika.
0
A po co w ogóle próbował to rozbroić ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: