Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Choiny: Piekli ciasteczka z marihuany, 4 osoby zatrzymane (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 maja 2017 o 11:47 Powrót do artykułu
15 lat za trawkę. Jaki to jest chory kraj...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może byście napisali przepis na te ciasteczka
0
może piekli dla pacjentów w szpitalu?
0
babcia gandzia poleca przepis na owe ciasteczka i inne wypieki, również dla emerytów. ***s://***cda.pl/video/13414971e
0
Babcia Gandzia
0
Babcine ciasteczka
0
babcia gandzia na emeryturze poleca owe przepisy i inne wypieki własnej roboty! ***s://***cda.pl/video/13414971e
0
***s://***cda.pl/video/13414971e
0
Ja pier.....e zamiast lapac przestepcow to oni za marihuane scigaja, mieszkam w Dublinie, tu ludzie jaraja swobodnie na ulicy a w Polandii do wezienia za to, przeciez to natura .......Bog dal :)
0
KIEDY SKOŃCZY SIĘ TA PARANOJA?? (wiem z bezpośrednich źródeł że już sami Policjanci mają dosyć takich parszywych zleceń, pora na zmianę prawa! bierzmy przykład z cywilizowanej części Świata!)
0
W Polsce jest pełno pomysłowych Dobromirów
0
Nabawiłem się depresji wskutek długoletniego życia w Polsce, chętnie zajarałbym medyczną marihuanę.
0
te niby ciastka wyglądają jak odchody...
0
Że marihuana w ciastkach, oj tam, dopiero było by gdyby piekł ciasteczka np z odchodów ludzkich, albo z gipsu albo z makulatury. Wtedy to byłoby szkodliwe dla ludzi a trochę zioła to jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Policjanci i prokuratorzy tez powinni sobie czasem zaaplikować trochę zioła to by mieli mniej stresujące podejście do życia ..... wszystkim żyłoby się lepiej i łatwiej bez takiej bezsensownej nerwówki a dzisiaj wszyscy są tacy zalatani i tracą to co najważniejsze w życiu czyli wypoczynek i nonszalancki luz ...
0
Jesteście kiepskim dziennikiem i nie obiektywnym bo równie dobrze ciastka mogły być dla kogoś bardzo chorego.Taka z was gazeta jak z tych kryminalnych policjanci.Dziennik też dostaje łapówy za te stronnicze dyrdymały ? Kryminał to powinien grozić tym pseudo policiantom,prokuratorom i sędziom za skazywAnie tych ludzi na takie wyroki !!!
0
podajcie proszę ulicę
0
undefined napisał:
Nabawiłem się depresji wskutek długoletniego życia w Polsce, chętnie zajarałbym medyczną marihuanę.
 Wyjeżdzaj do innego kraju gdzie cię wyleczą
0
Jak długo jeszcze LECZNICZE KONOPIE będą nielegalne i traktowane w tym ciemnogrodzie, jak narkotyk?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: