Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chrustne > W trakcie pościgu radiowóz potrącił rowerzystkę

Utworzony przez Paweł, 27 października 2008 o 10:39
Kara śmierci dla tych policyjnych morderców!!! Myśli taki jeden z drugim, że jak sobie przypnie blachę do piersi i ma legitymacje to mu wszystko wolno. Brzydzę się policyjnymi gnidami! Mam na dzieje, że prokurator o ile nie będzie stronniczy (a tak jest zazwyczaj, bo prokuratura trzyma z policją i na odwrót) zawnioskuje dożywocie dla tych policyjnych zbrodniarzy!!! Sam przyjdę na rozprawę i napluje tym szmatom w twarz! Tylko mam nadzieję, że "Dziennik" poda termin rozprawy. Oby jak najszybciej znalazły się te policyjne szmaty w więzieniu, a tam już "niektórzy" panowie zajmą się się ich tyłkami.... i nie tylko. Oby nie zapomnięli wazyliny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Paweł napisał:
Kara śmierci dla tych policyjnych morderców!!! Myśli taki jeden z drugim, że jak sobie przypnie blachę do piersi i ma legitymacje to mu wszystko wolno. Brzydzę się policyjnymi gnidami! Mam na dzieje, że prokurator o ile nie będzie stronniczy (a tak jest zazwyczaj, bo prokuratura trzyma z policją i na odwrót) zawnioskuje dożywocie dla tych policyjnych zbrodniarzy!!! Sam przyjdę na rozprawę i napluje tym szmatom w twarz! Tylko mam nadzieję, że "Dziennik" poda termin rozprawy. Oby jak najszybciej znalazły się te policyjne szmaty w więzieniu, a tam już "niektórzy" panowie zajmą się się ich tyłkami.... i nie tylko. Oby nie zapomnięli wazyliny.
Ty chyba nie wiesz co piszesz? Pewnie wolałbys, zeby koleś z jeepa piratując dzecko Ci potrącił??? a skoro ył pościg to domniemam, że policja jechała na sygnale, więc rowerzystka powinna za przeproszeniem się usunąć z drogi... a i jescze jedno jakich morderców skoro wypadek nie był śmiertelny???
0
Pawel chyba nie wiesz co piszesz, jacy mordercy??? Jechali na sygnale i to był pościg, a rowerzystka nie miała świateł! Jak byłbyś kierowcą to wiedziałbyś co to znaczy nieoświetlony rowerzysta lub pieszy na drodze!!!
0
Tak, tak, rowerzystka w takim wieku powinna natychmiastowo usunąć się z drogi, a nasza, "dzielna" policja powinna jeszcze medal dostać za podjęcie pościgu za "niebezpiecznym bandziorem". Śmiechu warte te rozważania na tym forum, zapewne kolegów z posterunku.
0
ta kobieta ma 39 lat anie 69 !!!!!!!!!!!!!!
0
Paweł napisał:
0
Kara śmierci ? To nie Chiny , gdzie Ty człowieku mieszkasz? Nie orientujesz się w ogóle co jest grane czy jesteś jednym " z grona pokrzywdzonych przez Policję " i bredzisz jak w amoku?! U nas w RP policja jakby nie zadziałała to albo : niedopełniła obowiązku albo przekroczyła swoje uprawnienia" więc mówiąc krótko chłopaki (sory i dziewczyny też tam pracują ) - maja przeje***e . A co do pościgu na naszych drogach normalnym tempem ciężko jechać bo wertepy i dziury a co dopiero kogoś gonić , a ta rowerzystka no cóż trudno tak zza klawiatury kompa to ocenic ale powinna siżać na pobocze skoro "suka" jechała na sygnałach bo bandziorów i gówniarzy piratów na drogach trzeba tępić . A poza tym u nas jeszcze prawo jest do du...* na zachodzie policjant " W AKCJI " jest uprzywilejowany naprawdę a nie tylko z nazwy jak u nas i cóż "GDZIE DRWA RĄBIĄ WIÓRY LECĄ" . Szkoda babki na rowerze ale i szkoda gliniarzy bo pewnie chcieli dobrze .
0
Ta potrącona kobieta ma 39 lat i trójkę małych dzieci w wieku od 5-ciu do 13 lat. Nie wiadomo czy przeżyje więc warto zastanowić się raczej nad tragedią tej rodziny.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: