Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Foto haftki mogli sobie darować.Po tym raczej trudno rozpoznać cokolwiek.Spódnica i pasek ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świeć Panie nad jej duszą. [']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotograf policyjny stanął na wysokości zadania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno po zdjęciach da się zindentyfikować .... masakra :/ [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wez wejdz teraz do tej wody :((((((( Z ktorej strony jeziora to bylo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja fotograf to znowu jakiś koleś zatrudniony po znajomości !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentnie do paska zostały przyczepione dodatkowe sznurki. Widać na foto. Pewnie do obciążenia. Bokserki? To chyba jakaś starsza kobieta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bokserki ? ja tez chodze w bokserkach a mam 20 lat ... i te sznurki zaczepiene do paska ... przeciez gdyby ktos ja za to przywiazal to by ściagnela pasek ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to ważne z ktorej strony?to woda ciało może być wszędzie....blee napewno tam nie zawitam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Ci siostra czy corka zaginela to i po haftce bys zidentyfikowal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie sznurki?to są szlufki od tego paska.Za wiele to nie pokazali.Nikt nie szukał zaginionej?Przecież to jezioro,a nie płynąca rzeka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ma już gdzie dowodów rozłożyć tylko na kostce brukowej. Profesjonalna robota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie nikt nie zgłosił. :unsure:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba sprawka krokodyla,ale nie całkiem głodnego -jednak gadzina naprawdę tam się ukrywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad wiadomo ze to nie ta tęga? przeciez od czasu zaginiecia do znalezienia mogla schudnac (dawno zaginela?), zwlaszcza jesli sie odchudzala głodówką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kostka celowo ponieważ nie ma liniału, można sobie uzmysłowić rozmiar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałam, że taka bieda w policji...   Takie wytłumaczenie mógł zaoferować tylko funkcjonariusz - może nawet drogówki!  
kostka celowo ponieważ nie ma liniału, można sobie uzmysłowić rozmiar
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 lat i chodzi w bokserkach. Jesteś bardzo seksowną chłopczycą. Chłopak na 100% Cię zdradza. Szlufki ze sznurka od namiotu? Ciekawostka przyrodnicza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...