Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Civic type R Euro 2010 także w Japonii

Utworzony przez byk, 23 kwietnia 2010 r. o 09:16 Powrót do artykułu
wyku***sty sprzęt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byk napisał:
wyku***sty sprzęt!
Honda to Honda 200 koni z 2.0 silnika bez żadnych turbin i innego badziewia a'la niemieckie szroty.... które chwalą się nowoczesnymi rozwiązaniami które w Hondowskich silnikach w latach 90-tych były normą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Civic wymiata, sam zastanawiam się nad kupnem co prawda nie najnowszego tylko 3 latka, ale brakuje mi trochę i chyba będzie się trzeba pokłonić bankowi. Gdzie można dostać jakiś sensowny kredyt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sensowny w sensie z niedużym oprocentowaniem i szybki? ja dostałem taki w getin banku i cieszę się autkiem - polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Wojtek~ napisał:
Civic wymiata, sam zastanawiam się nad kupnem co prawda nie najnowszego tylko 3 latka, ale brakuje mi trochę i chyba będzie się trzeba pokłonić bankowi. Gdzie można dostać jakiś sensowny kredyt?
Honda to jest to, plus oferty Getin to tez to ze stosunkowo latwo o ich kredyt, szwagier u nich splaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Wojtek~ napisał:
Civic wymiata, sam zastanawiam się nad kupnem co prawda nie najnowszego tylko 3 latka, ale brakuje mi trochę i chyba będzie się trzeba pokłonić bankowi. Gdzie można dostać jakiś sensowny kredyt?
Nawet mądry pomysł 3 letni samochód nie jest jeszcze taki stary o osiągach nie będę wspominał :-) Jak nie wiesz gdzie to może doradź się u specjalisty. Powinien coś znaleźć dla ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...