Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zawodnicy z lublina czyli wychowankowie tak jak najbardziej ale bez dodania do nich8-10 zawodnikow znanych na pewnym poziomie nie bedzie zuzla wiec juz w tym momencie beda duze koszty bo to poprostu drogi sport wiec Pana Burnego i kolegow albo stac na zabawe w zuzel albo juz teraz niech dadza sobie spokoj i odgrywaja bohaterow nalezy przede wszystkim splacic zadluzenie aby rozpoczac obojetnie przez kogo nowy rozdzial zuzla w Lublinie-ktory to juz raz za mojego zycia chyba 4 albo zamykamy do roku 2017 cly ten bur.... ale niewiadoma bedzie spora a koszty duzo wieksze lub likwidujemy sekcje co raczej nie wchodzi w rachube mozna to wszystko zreasumowac jednym zdaniem masz kase masz sport nie masz kasy nie ma sportu to haslo jest az nadto widoczne w naszym lubelskim sporcie wystarczy sie obejrzec na jakakolwiek sekcje sportowa w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Jacku, firmy które są prowadzone przez Pana działają bardzo prężnie w całym kraju więc i żużel uniesie Pan na 100%! Fajnie, ze znalazł sie sponsor z pomysłem na ratunek! A teraz wszyscy kibice nie narzekać nie psioczyć tylko do działania! Zającom trzeba podziękować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ho, ho... Kto widział "orłów" Więckowskiego w akcji ten wie, że z tej mąki chleba nie będzie. Licencje zrobione na sztukę (nawet na Ukrainie) tylko dlatego, żeby wydoić kasę z miasta (za przyzwoleniem Prezydenta oczywiście).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten Więckowski od motocrossu?? Ten co z Piątkiem??? Aha aha hehehheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre - PZMot miałby angażować się w stadion, który jest własnością miasta (MOSiR-u) w sytuacji, kiedy miasto tak pięknie załatwiło temat toru (podwyższenie podatku a następnie propozycja nie do odrzucenia - sprzedajcie teren deweloperowi, bo to swój człowiek jest)? Czyli zgodnie z zasadą - ktoś Cię kopnie w jeden pośladek, nadstaw mu drugi. No chyba trzeba głupszych od siebie dalej szukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem w stanie odwieść bogaczy od ich niecnego zamiaru dalszego wzbogacenia się kosztem prawa lublinian do radości, którch to radości wokół nas jest coraz mniej, niemal z dnia na dzień. Ale nie martwcie się. Mam dla wspaniałych bogaczy propozycję do nieodrzucenia, tj. taką, której nie tylko odrzucić się nie da, ale którą muszą przyjać bezwarunkowo. To oznacza, że żużel musi zabłysnąć w Lublinie na nowo. Alexie Ł., nie przejmuj się - LWG tego dokona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój brat próbował zdobyć licencję zawodnika. Niestey rozbił się na łuku i musiał zrezygnować z tej wspaniałej dyscypliny. Gdy wile lat później umarł z innych przyczyn, to trumny złożyłem Tygodnik Żużlowy. Spanikowani działacze dostali cynk, jednakże szybko się zorientowali, że chodzi tu tylko o miłość do żużla. LWG
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...