Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mnie interesuje co jest w teczce agenta "Balbina"
oto cały łon: Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów …1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Kogo chcesz postawić pod murem i rozstrzelać ?? Twojego nieskazitelnego guru ?? zwiń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety to cały Bolek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mógł się przyznać wcześniej może byłoby inaczej a teraz kwas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieciu Wachowski. On kierował Bolkiem. Wie o nim więcej niż wszystkie teczki świata. "Oficer prowadzący"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bolesław Wałęsa" - co chwila zmienia wersje - o co chodzi, szkoda że nie przyznał się w połowie lat 90-tych, wówczas ludzie podchodziliby i inni niewspółpracujący z SB działacze "S" do tego łagodniej, a tak Wałęsa zaprzepaścił wszystko i nie można zaklinać rzeczywistości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym autorytetem POLSKIM ostatniego stulecia i tak pozostanie Jan Paweł II
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Panie Cenckiewicz PRZEPRASZAM PANA i dziękuję że opublikowane zostały te materiały . Ja załamałem się wtedy kiedy dowiedziałem się że zniszczone zostały około 72 tomy z mojej działalności ,i że zniszczono 14 tomów przygotowanych na moje sądzenie a pozostawiono tylko niewiele ." 72 tomy akt z nazwiskami, informacjami itp. I ten człowiek dostał POKOJOWĄ NAGRODE NOBLA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym autorytetem POLSKIM ostatniego stulecia i tak pozostanie Jan Paweł II
zwłaszcza za ten pier..ny kuńkordat, gorszego gó.wna nidgy nie czytałem ,ty też sie z nim zapoznaj ,to może jeszcze coś zrozumiesz,zanim umrzesz od tego zaczadzenia watykanem i rydzykiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żona gen. Kiszczaka - szafiarka roku...   http://prestigevent.pl/pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żona gen. Kiszczaka - szafiarka roku...   http://prestigevent.pl/pl/
flaga za spam :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bolesław Wałęsa" - co chwila zmienia wersje - o co chodzi, szkoda że nie przyznał się w połowie lat 90-tych, wówczas ludzie podchodziliby i inni niewspółpracujący z SB działacze "S" do tego łagodniej, a tak Wałęsa zaprzepaścił wszystko i nie można zaklinać rzeczywistości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym autorytetem POLSKIM ostatniego stulecia i tak pozostanie Jan Paweł II
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Gdańsku ma być Bolesław Wałęsa Airport
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...