Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co na święta szykują telewizje

Utworzony przez ziomek, 10 kwietnia 2009 r. o 16:34 Powrót do artykułu
dziennik piszeto dziennik piszetamto wielki ałtorytet dziennik dziennik wschodu mógłby coś wymyślić odsiebie i zrobić wywiad z władzunią tiwi tu też( jeszcze) płacimy abonament i na takie gnioty zgodyniema co dyr programowa proponuje ambitniejszej widowni nietrawiącej reklam klanów szpitali plebanów teledurniejów holyłudu kiedy zostanę sam już w pustym domu będziesz na śmietniku mój propagandowy kołchozniku nie zajazgoczesz reklamami bo już będziemy ze sobą sami...cisza spokój raj internetu czar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsza TVP raczej powinna pokazywać niemieckie propagandowe filmy z lat 30-tych ubiegłego stulecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazety piszą ze te wszystkie wymienione tytuły filmów przyciągają z roku na rok coraz wiecej widzów, ja natomiast nie moge patrzec juz na "Kevin sam w domu" który leci chyba od 15 lat w kazde święta, przegięcie palki, zmieniliby wreszcie repertuar bo mnie wcale to nie przyciaga przed telewizor. obejrzaloby sie cos w swieta ale totalnie nigdy nic nie ma, jak to jest??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak dobrze, że nie płacę abonamentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli takie głupoty gada to czas by pani Terientiew po prostu odeszła bo się na tym nie zna ,jest pyszałkowatą babą dla której liczą się układy i jak dłużej przygłupiemu -powiatowemu- przydłużyć deb***ne programy i nie tylko jemu !A na marginesie kto stoi za tą Terientiew ?że ona tam tkwi jak stary dinozaur czas na zmiany !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...