Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co się turystom podoba w Lublinie

Utworzony przez Guide, 21 lipca 2010 o 10:46
Wypowiedź p.Antka to tylko powtarzanie kurtuazyjnych uprzejmości. Trudno chyba oczekiwać, by goście LOITu skarżyli się na brudne i dziurawe ulice, nieuprzejme kelnerki, brak toalet czy parkingów dla autobusów. Dodałbym jeszcze do tego: 1) natrętnych "ulotkarzy" zastępujących drogę na deptaku, 2) rowerzystów brawurowo przemykających po ruchliwych chodnikach 3) masowy ruch samochodów po uliczkach starego miasta 4) nachalnych obdartusów nagabujących klientów w ogródkach "o wsparcie" 5) żebractwo przed wejściem do archikatedry Jako tubylec zdążyłem już do tych obrazków przywyknąć, ale kiedy miałem w tym roku kilkakrotnie okazję oprowadzać grupy wycieczkowe z Polski, to się od nich nasłuchałem...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
takie piękne niezwykłe miasto -tak nie ma szczęścia do rządzących - tylko marazm i stagnacja - można zazdroscic Rzeszowowi jak to miasto wspaniale się rozwija
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: