Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co trapi lubelskiego przedsiębiorcę, jak ocenia rząd? "Mamy ambiwalentne odczucia"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lipca 2017 o 21:18 Powrót do artykułu
od osób przechodzących na emeryturę to wy się odpieprzcie, bo oni przepracowali po 35-45 lat, barany jedne. 500+ to jest dopiero zakała kraju, bo to dostają młodzi zdrowi jak byk rodzice, którzy winni pracować na swoje dzieci jak je narobili a nie leżą w domu do góry jajami i robią dziecko za dzieckiem, bo więcej dostają za darmo na te dzieci jak ci po 35-45 latach pracy emeryci, którym nikt nie dawał na dzieci masę pieniędzy tak jak teraz, oni zapieprzali na swoje dzieci, na każdą kromkę chleba im daną
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Propagandowa agitka. W tekście "wywiadu" nie ma ani słowa o lubelskich przedsiębiorcach. Tekst prawdopodobnie został rozesłany przez BCC do kogo się da, z nadzieją na publikację.
0
Goliszewski ,Bochniarz z Rostowskim już zbudowali ZIELONĄ WYSPĘ , teraz może niech sobie odpuści doradzanie i ocenę co i gdzie kogo drapie. Wyprowadzili z Polski kapitał , zlikwidowali co tylko nie było bardziej skomplikowane od nakarmienia wieprzka i dalej starają się radzić . Paszli za Nowakiem na Ukrainę a analizy zostawcie tym co się na tym znają .....Żońcę też zabierzcie ze sobą towarzyszu Goliszewski i Balcerowicza i Piaseckiego i Lewandowskiego tyż.
0
Mają tu niewolników za grosze i jeszcze płaczą. Dalej jest system jak ci się nie podoba to mamy na twoje miejsce 100.ogolny brak szacunku dla pracownika
0
W Lublinie jest fajnie. Prezydent miasta zwalnia z podatków swoich partyjnych kolesiów. Miliony złotych zostają w kieszeniach. Nie ma co narzekać. PO zadowolone.
0
Rozważam sprzedaż następujących domen: develop.warszawa.pl develop.waw.pl Ale, ale, nie sprzedam ich tanio...
0
Tak za PO trzeba by było charcz zapłacić
0
A dlaczego w Lublinie wszyscy przedsiębiorcy zatrudniają ludzi tylko za 2000 zł (brutto). Jak się wspomni o większych pieniądzach - to odpowiedz jest : "jak się nie podoba to poszukaj innej pracy". Przeszedłem do "warszawskiej" firmy i dostałem 3000 (netto). Jak to jest ???
0
Dobrze Towazrzyszu mówicie. Partia i jej wódz mogą być z Was dumni.
0
W Polsce zarobki są na poziomie 50% tego u naszych zachodnich sąsiadów? Dla kogo? Prezesow i dyrektorów? To po jakiego ja jeszcze siedzę w Niemczech? Może BBCiołki odwiedziliby tak RFN i poznali gorzką prawdę, że gdyby nie PiS to nawet i tych 1350zł na rękę, by ŁASKAWIE za ciężką pracę nie wypłacili. Obecnie pensja Polska vs. Niemcy to jest 1:4. A faktycznie to można odłożyć od dwóch do trzech polskich pensji jako oszczędności na konto ;) No i ten odwieczny płacz, że przedsiębiorca (czyt. POlski wyzyskiwacz) doklada się do pensji. A może nam Prezes... niedoinformowany Prezes, ile łoży się w innych CYWILIZOWANYCH krajach? No, właśnie. Za komuny było wszystko za darmo ;)
0
Może jakaś informacja jaki biznes prowadzi ten pan?. Założenie BCC i prezesowanie tej loży to jedyne kwalifikacje?. Ja go kojarzę z tego , że na początku lat 90- tych przeprowadził wywiad z ... Urbanem.
0
POwiedz cieciu co straszysz wcześniejszym emeryturami czy to przymus czy prawo do wcześniejszej emerytury. U mnie 2 Prezesów SM dawno przekroczyli wiek emerytalny i w d...... mają emeryturę bo dalej doją kasę i to niezłą od członków SM. Klep bubku lepiej babę PO plecach niż klepiesz androny na zamówienie.
0
Tego Typa pamiętam jak na początku transformacji gdy został Tym Prezesem BCC przyjechał w odwiedziny na Skarpę autem Volvo. Były wtedy i są parkingi dla aut a le Ten gość uważał, że Jemu wolno podjechać pod samo okno mieszkania na parterze i postawić auto na trawniku. Zwróciłem mu uwagę, że nie wypada tak sobie jeżdzić po trawnikach. A Ta sirota od łamania norm społecznych wali mi, że Jemu wolno. Bo bał się o swój wóz pozostawić na parkingu ca 40 mb od okna przy co stało auto całą noc. Różne Typy zabierają głos. Jak Ktoś najął się za psa to musi chociaż raz na rok POszczekać.
0
klakierbalcera
0
BCC to banda włazidupców,którzy dbają o własna kasę,a nie o życie przeciętnego obywatela.Goliszewski wychwalał Balcerowicza i innych co niszczyli polska gospodarkę.Czas podstawić mu taczkę i nie słuchać bzdurnych wypocin,bo co innego mówi ,a co innego robi!!
0
Taa bidota jak im ciezko.kazdy kto pracuje u prywaciaza widzi on na wczasy za granice i to nie byle gdzie a pracownik za grosze do roboty.sama znam takich kilku.po 3 domy samochody a ludzie 1500 na m-c.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: