Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A może wójt Konopnica również zainteresuje się czym palą mieszkańcy jego gminy! Może zainteresuje się kto rowerem wozi w każdy czwartek śmieci z targowiska! Może popyta ludzi, którzy to wszystko widzą i są truci dymem z komina! Kadencja Panie Wójcie to nie wieczność, szybko minie, a ludzie mają dobrą pamięć. Mieszkaniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Cenie każdy przejaw zainteresowania swoim miastem. Popieram taką akcję bo sama mieszkam na osiedlu jednorodzinnym i wieczorem taka "mgła" z palenia w piecu że kto wie co ludzie starsi palą bo łudzę się że młodsze pokolenie jest już doinformowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tu chodzi o danie zatrudnienia straży miejskiej? Proponuję im jeszcze dołożyć kontrolę "dzbanów" WC!Tylko czy to będzie zgodne z konstytucją??? To za pewne sprawdzą prawnicy hrabiego Biereckiego?!Bo oni z Gdyni będą udzielać porad prawnych dla mieszkańców Białej Podlaskiej!??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Cenie każdy przejaw zainteresowania swoim miastem. Popieram taką akcję bo sama mieszkam na osiedlu jednorodzinnym i wieczorem taka "mgła" z palenia w piecu że kto wie co ludzie starsi palą bo łudzę się że młodsze pokolenie jest już doinformowane.
Obawiam się ,że nie wiek jest istotny ,a często...lenistwo ,bo po co wyrzucać śmieci , gdy można je spalić ...;-((( Kilka lat temu pewnemu strażnikowi miejskiemu zwróciłem uwagę ,że przechodząc w tym miejscu gdzie ja, nie czuje swądu jakiś spalanych odpadów gumy...Wzruszył ramionami i powiedział ,że mam coś za czuły nos...!Od tamtego czasu dałem sobie spokój z "naprawianiem gawiedzi"...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"oprócz opału charakterystycznego dla pieca grzewczego, np. węgla, dozwolone jest tylko spalanie czystego drewna, kory i korka, czystych trocin, ścinek drewnianych, czystej tektury i papieru." Z jakiego przepisu to wynika? Czy też może z żadnego tylko jakiemuś grafomanowi się nudziło i spłodził "ulotkę" dla frajerów, która można jedynie zasilić kocioł centralnego ogrzewania bo nawet do użycia w wychodku się nie nadaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze i wojt Mełgwi ruszy swoich urzedników do roboty bo smród palonych plastików i wylewanych szamb coraz większy czy tylko ciepłe posadki i nic wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...