Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
już dawno niczego głupszego nie czytałem - z tego co czytam dziennik ma parytet na niedorozwiniętych umysłowo pseudodiennikarzyn takich jak "ask" . JESTEM OFICEREM SŁUŻB SPECJALNYCH. TAKI IDIOTYCZNY TEKST WIĘCEJ ZROBI SZKODY NIŻ POŻYTKU - JEŻELI WYDAWCA ZAPŁACI ZA TO G_W_NO WIERSZÓWKĘ, TO OZNACZA ŻE NACZELNY SZTANDARU MA MNIEJ ROZUMU NIŻ ZATRUDNIONY GIMNAZJALISTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jakich terrorystów można się spodziewać na Lubelszczyźnie? Co najwyżej band potomków UPA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie jest instruktaż dla młodzieży? Kiedyś nie było narkomanii w szkołach. Ale dzieci dowiedziały się o używkach (papierosy, alkohol, narkotyki) od szkolnych pedagogów - to oni z zapałem uświadomili milusińskich, że zamiast uprawiania sportu można uprawiać w doniczce "marychę", że zamiast zapału do nauki można zapalić skręta, a zamiast upajać się sukcesami w sporcie można upić się wódą. Lobby od ogłupiania mas: propagandyści, psychologowie i pedagodzy ma sie coraz lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...