Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cofniesz licznik w samochodzie - złamiesz prawo

Utworzony przez Julek, 25 marca 2011 o 13:13
Tanio sprzedam ! Numer nadwozia i przebieg do uzgodnienia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jeśli jadę na wstecznym to cofam licznik??
0
a jeśli mam uszkodzony licznik w samochodzie który nie działa i nie nabija kilometrów to jest przestępstwo? albo jeśli kupię drugi, używany z innym przebiegiem i zamontuję w swoim aucie też złamię prawo? ewentualnie mógł bym korzystać z usług jakiejś firmy która robi korekty liczników żeby ustawili nowy licznik zgodnie z przebiegiem ze starego ale co będzie jak te firmy znikną z rynku?
0
ad napisał:
co będzie jak te firmy znikną z rynku?
to skończy się robienie składaków: silnik od tego, koła od tamtego, szkrzynia od innego + szpachlowanie i sprzedawanie "bezwypadkowy, babcia niemka jeździła nim tylko do kościoła"
0
to nie chodzi o robienie składaków tylko już kilka razy spotkałem się z uszkodzonym licznikiem i trzeba było wymienić.
0
Fachowcy potrafią tak zrobić że żaden program tego nie wykryje. O ile w nowoczesnych samochodach są zabezpieczenia i zeby cofnąc licznik trzeba wyczyścić ileś tam modułów to nie jest to niemozliwe i wtedy kto udowodni że licznik rzeczywiście został cofnięty? Taka jest rzeczywistość że używane auta kupujemy na własne ryzyko poza tym większy przebieg prewie zawsze równa się większemu zużyciu auta w środku i po tym zazwyczaj poznaje się, że coś tutaj jest nie tak. Niby przebieg dajmy na to 150 tys a w środku owszem, wygląda ale jak x2.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: