Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej Biedronek w Polsce. W tym roku 100 nowych sklepów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lutego 2017 r. o 13:47 Powrót do artykułu
Ciekawe ile z tego Polska jako kraj będzie mniała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam 500- za OC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej Biedronek !...=więcej bankructw ,małych rodzinnych podmiotow gosp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"blisko 60 proc. skierowanych zostanie do Polski. " Panie Redaktorze, wypada napisać do Afryki :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedronka płaci swoim pracownikom- rodzime podmioty nie zawsze. Biedronka płaci nieźle. Rodzimi "byznesmeni" kiepsko i nie zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obce markety, którym umożliwiono monopolizację polskiego handlu to zdrada państwa !!! Już Hipolit Cegielski , nasz wybitny rodak , stwierdził - KTO ZIEMIĘ PRZEMYSŁ, I HANDEL ODDAJE OBCYM JEST ZDRAJCĄ NARODU ! Handel jest jednym z głównych filarów państwowości ! Kto ma handel, ten panuje nad przemysłem i przetwórstwem , a więc panuje nad gospodarką państwa ! Zdrajcy, którzy zniszczyli rodzime kupiectwo, degradując jego stan monopolizacją handlu obcymi hipermarketami hiperbiedy, dalej sprawuja władze w naszym kraju i dalej przyzwalają obchodzić daniny obcym, oraz dręczą nadmiernymi daninami swoich ! TO ZWYKLI LUDOŻERCY POLITYCZNI PRZEZ KTÓRYCH LUDOŻERCZE RZĄDY WIESZA SIĘ TYSIĄCE ZADRĘCZONYCH OBYWATELI ROCZNIE !!! Krzysztof Kornatowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...