Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej lubelskich firm nie płaci pracownikom

Utworzony przez Kubeba, 6 stycznia 2011 r. o 15:03
A czemu się dziwić skoro inspektorzy PIP-u "zmywają" pracowników i dość często są głusi na ich skargi. Siedzą w wygodnych fotelikach a panowie w białych koszulkach zawijają w sreberka zwędzone grosiwo.Rola robotnika skończyła się po 1989 r i w nowej,dzisiejszej rzeczywistości uzyskał status stałego kozła ofiarnego ,któremu można;niewypłacić poborów,zmniejszyć emeryturę do głodowych rozmiarów,drastycznie ograniczyć dotęp do świadczeń medycznych...i tak jeszcze by długo wymieniać.Dzisiaj pracownik już nie jest człowiekiem tylko "zasobem ludzkim"...czymś obok zasobów węgla,miedzi. Na budowie PLAZY zginął pracownik w niezabezpieczonym szybie....sąd odstąpił od ukarania kogo kolwiek ????bo zasób ludzki nie zasługuje na ochronę prawną???? -jakie to wymowne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu wszystkiemu winne święto Trzech Króli i brak mozliwości zarobkuprzez firmy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik napisał:
Temu wszystkiemu winne święto Trzech Króli i brak mozliwości zarobkuprzez firmy ....
To jest zwykła zmowa "przedsiębiorców" mająca na celu uniknięcia żądań podwyżek płac.{Zobaczcie jak nam ciężko,że nie stać nas nawet na wypłatę poborów}.Na wyjazd z rodziną do Austrii natomiast,zawsze znajdą te parę groszy. PIP jest wystarczająco skompromitowane swoimi zaniechaniami i spolegliwością,żeby się w ogóle tym tematem zajmować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radek napisał:
To jest zwykła zmowa "przedsiębiorców" mająca na celu uniknięcia żądań podwyżek płac.{Zobaczcie jak nam ciężko,że nie stać nas nawet na wypłatę poborów}.Na wyjazd z rodziną do Austrii natomiast,zawsze znajdą te parę groszy. PIP jest wystarczająco skompromitowane swoimi zaniechaniami i spolegliwością,żeby się w ogóle tym tematem zajmować.
Radku, załóż swoją firmę, przestań skomleć, co ci stoi na przeszkodzie??? Nie będziesz wtedy wnikał to jeździ do Austrii, kto do Rąblowa. Startuj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
Radku, załóż swoją firmę, przestań skomleć, co ci stoi na przeszkodzie??? Nie będziesz wtedy wnikał to jeździ do Austrii, kto do Rąblowa. Startuj!
Właśnie przez takie myślenie Polska, a szczególnie Lublin to zadupie cywilizowanego świata. Po to są przepisy, aby były przestrzegane. Jeśli nie są, jest to nieuczciwa konkurencja i taka firma nie powinna istnieć bo psuje rynek (gdzie warunki dla każdego są takie same). Jeśli pracodawca wpisuje pracownikowi określoną kwotę na umowie, to tyle ma być i nie robi żadnej łaski że mu płaci. Niestety urzędnicy mają gdzieś pilnowanie przestrzegania prawa w tym kraju. Z taką mentalnością nie mamy szans dorównać cywilizowanym krajom. Kto może niech ucieka. Pozdrowiania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkk napisał:
Właśnie przez takie myślenie Polska, a szczególnie Lublin to zadupie cywilizowanego świata. Po to są przepisy, aby były przestrzegane. Jeśli nie są, jest to nieuczciwa konkurencja i taka firma nie powinna istnieć bo psuje rynek (gdzie warunki dla każdego są takie same). Jeśli pracodawca wpisuje pracownikowi określoną kwotę na umowie, to tyle ma być i nie robi żadnej łaski że mu płaci. Niestety urzędnicy mają gdzieś pilnowanie przestrzegania prawa w tym kraju. Z taką mentalnością nie mamy szans dorównać cywilizowanym krajom. Kto może niech ucieka. Pozdrowiania
kkk, ty też zacznij myśleć o sobie. Załóż własną firmę, nic nie będzie przeszkadzać ci w myśleniu i nie będziesz musiał wyjeżdżać, Pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, w tym chorym mieście notariusze zarabiający 30 tys. netto miesięcznie płacą pracownikom 1200 zł na rękę. O innych "biznesmenach" wolę nie pisać bo płacą odpowiednio gorzej. To po prostu obecne tu chamstwo, pazerność i umiłowanie do pieniędzy sprawia, że Lubelszczyzna ma najniższe zarobki w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolina napisał:
Ludzie, w tym chorym mieście notariusze zarabiający 30 tys. netto miesięcznie płacą pracownikom 1200 zł na rękę. O innych "biznesmenach" wolę nie pisać bo płacą odpowiednio gorzej. To po prostu obecne tu chamstwo, pazerność i umiłowanie do pieniędzy sprawia, że Lubelszczyzna ma najniższe zarobki w kraju.
Karolina, wobec tego sama zostań notariuszem (to wolny kraj, każdy może zostać notariuszem), załóż biuro, pozyskaj klientów i zarabiaj nawet 40 tysięcy netto. A może po prostu sadzasz tyłek na stołku i pierdzisz przez 8 godzin, więc za co szef ma płacić więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
Karolina, wobec tego sama zostań notariuszem (to wolny kraj, każdy może zostać notariuszem), załóż biuro, pozyskaj klientów i zarabiaj nawet 40 tysięcy netto. A może po prostu sadzasz tyłek na stołku i pierdzisz przez 8 godzin, więc za co szef ma płacić więcej?
Otóż to, wyjęłaś mi to z ust...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
... sama zostań notariuszem (to wolny kraj, każdy może zostać notariuszem), ...
hahaha, hahaha, łoj, dobry humor na dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafty napisał:
hahaha, hahaha, łoj, dobry humor na dobranoc
...zamiast się śmiać, bierz się chłopie do nauki! BO pewnie teraz, to się śmiejesz po wypłacie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
Radku, załóż swoją firmę, przestań skomleć, co ci stoi na przeszkodzie??? Nie będziesz wtedy wnikał to jeździ do Austrii, kto do Rąblowa. Startuj!
czyżbyś był jednym z tych co nie płaci swoim pracownikom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
Karolina, wobec tego sama zostań notariuszem (to wolny kraj, każdy może zostać notariuszem), załóż biuro, pozyskaj klientów i zarabiaj nawet 40 tysięcy netto. A może po prostu sadzasz tyłek na stołku i pierdzisz przez 8 godzin, więc za co szef ma płacić więcej?
łołłłł naprawdę pierdzisz w stołek przez 8 godzin? no bo skoro tak piszesz to musisz znać to z własnego doświadczenia, no chyba, że jesteś LIZI DUPKIEM SWOJEGO SZEFA- na co wszystko wskazuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
łołłłł naprawdę pierdzisz w stołek przez 8 godzin? no bo skoro tak piszesz to musisz znać to z własnego doświadczenia, no chyba, że jesteś LIZI DUPKIEM SWOJEGO SZEFA- na co wszystko wskazuje
STAWIAM NA TO DRUGIE:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hejo napisał:
czyżbyś był jednym z tych co nie płaci swoim pracownikom?
..nie, mi płacą regularnie, ja nie narzekam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
łołłłł naprawdę pierdzisz w stołek przez 8 godzin? no bo skoro tak piszesz to musisz znać to z własnego doświadczenia, no chyba, że jesteś LIZI DUPKIEM SWOJEGO SZEFA- na co wszystko wskazuje
Lizi - co to za słowo? Pytania 2: 1/ ze wsi ? - bo to widać, 2/ płaczesz przy wypłacie? - jak na jedno z powyższych odpowiesz tak, to rozumiem frustrację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
kkk, ty też zacznij myśleć o sobie. Załóż własną firmę, nic nie będzie przeszkadzać ci w myśleniu i nie będziesz musiał wyjeżdżać, Pozdrawiam,
JESTEŚ TYPEM CZŁOWIEKA, KTÓRY: 1. ZAWSZE MA WYPŁATĘ NA CZAS- I MA WSZYSTKO W du***(co mnie obchodzi ,że inni nie mają) 2. ZAWSZE NIE WYPŁACA NA CZAS- BO MA INNYCH W du***(grunt, że ja mam i że moje dzieci mają i wogóle jest SUPER, mam za co żyć zapłacić rachunki, dać dzieciom jeść- jest OK!, a inni- co mnie obchodzą inni, ani to moje rachunki, ani moje dzieci) TO JEST BARDZO SMUTNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
kkk, ty też zacznij myśleć o sobie. Załóż własną firmę, nic nie będzie przeszkadzać ci w myśleniu i nie będziesz musiał wyjeżdżać, Pozdrawiam,
Skoro już załozyłeś to teraz przestrzegaj prawa i płać a nie płacz że nie masz z czego, a jak nie masz z czego to zlikwiduj. Proste?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JESTEŚ TYPEM CZŁOWIEKA, KTÓRY: 1. ZAWSZE MA WYPŁATĘ NA CZAS- I MA WSZYSTKO W du***(co mnie obchodzi ,że inni nie mają) 2. ZAWSZE NIE WYPŁACA NA CZAS- BO MA INNYCH W du***(grunt, że ja mam i że moje dzieci mają i wogóle jest SUPER, mam za co żyć zapłacić rachunki, dać dzieciom jeść- jest OK!, a inni- co mnie obchodzą inni, ani to moje rachunki, ani moje dzieci) TO JEST BARDZO SMUTNE
Przykre to co piszesz, ale tak nie jest. Nie znoszę narzekaczy. Źle ci - działaj, nie narzekaj. Choć czasem może być trudno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skoro już załozyłeś to teraz przestrzegaj prawa i płać a nie płacz że nie masz z czego, a jak nie masz z czego to zlikwiduj. Proste?
Zamiast strzępić klawiaturę, przeczytaj wątek od początku, było na ten temat, nudzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...