Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej lubelskich firm nie płaci pracownikom

Utworzony przez Kubeba, 6 stycznia 2011 r. o 15:03
Gość napisał:
alkoholik
Z tobą się nie będę kłócił, nadużywam dużo browaru.Dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
Mistrzu, ja się niczym nie chwalę. Źle mi płacą, spi3rdalam, ROZUMIESZ TO? Czy jesteś kolejnym wymagającym od każdego tylko nie od siebie, masochistą? Kto tu jest upośledzony, masz jakiś instynkt samozachowawczy? PS. Ide spać, browar się skończył a dzisiaj wszystko pozamykali. Nie pozdrawiam.
CZYŻBY RURA CI ZMIĘKŁA???? NIE PIJ BO JUTRO WIESZ OCZY WSZYSTKO WIDZĄ, USZY WSZYSTKO SŁYSZĄ OCZYWIŚCIE W PRACY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rudy napisał:
CZYŻBY RURA CI ZMIĘKŁA???? NIE PIJ BO JUTRO WIESZ OCZY WSZYSTKO WIDZĄ, USZY WSZYSTKO SŁYSZĄ OCZYWIŚCIE W PRACY
...o mnie się nie martw. G.ówno mnie to obchodzi, dam sobie radę. BTW. Zmieniam pracę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
Zmieńcie pracodawcę, ja wam nie ubliżam. Moja rada.
nie muszę zmieniać , jest super, jest super i każdy mnie lubi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
Z tobą się nie będę kłócił, nadużywam dużo browaru.Dużo.
I ŻONA CI POZWALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kikiriki napisał:
I ŻONA CI POZWALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Ja ma cudowną żonę, człowieku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
Ja ma cudowną żonę, człowieku!
a ja mam cudownego męża człowiekuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
Ja ma cudowną żonę, człowieku!
żona w łóżku , a ten po kilku browarach się podnieca na kompie, jaki to szczęśliwy bo mu pobory wypłacaj na czas, maaaaaaaaaaaaaatko wspułczuję!!!żonie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pc napisał:
żona w łóżku , a ten po kilku browarach się podnieca na kompie, jaki to szczęśliwy bo mu pobory wypłacaj na czas, maaaaaaaaaaaaaatko wspułczuję!!!żonie!!!
Zakładam, ze nie masz żony. Pogadamy, jak będziesz mial teraz nie ma o czym.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy EUROEDUKACJA też należy do firm które nie płacą z całą pewnością to wstyd i hańba !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
Zakładam, ze nie masz żony. Pogadamy, jak będziesz mial teraz nie ma o czym.............
typie widac ze masz duzo wolnego czasu i sie nudzisz. przejrzalem te wszystkie komenty i widze ze od poczatku do konca tu siedzisz mowisz ze lubisz czas z zona spedzac? dobry jestes. ile masz lat chlopaczku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabuchodonozor napisał:
Mistrzu, ja się niczym nie chwalę. Źle mi płacą, spi3rdalam, ROZUMIESZ TO? Czy jesteś kolejnym wymagającym od każdego tylko nie od siebie, masochistą? Kto tu jest upośledzony, masz jakiś instynkt samozachowawczy? PS. Ide spać, browar się skończył a dzisiaj wszystko pozamykali. Nie pozdrawiam.
Spier***asz po miesiacu, bo ci nie zaplacili a poprzedniego do sadu. Po miesiacu okazuje sie, ze ten drugi tez nie placi wiec pijawke do sadu i spier***asz. Po 3 miesiacu (juz!!!) okazuje sie, ze trzeciego stac na to, zeby ci zaplacic polowe!!! Za co zyjesz przez te 3 miesiace??? PS Przypadek z zycia wziety, tylko okres bykl jeszcze dluzszy, bo nie od razu kolejna "prace" znalazl. Po roku nie zakonczyla sie jeszcze 1 sprawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wezmy tak... napisał:
Spier***asz po miesiacu, bo ci nie zaplacili a poprzedniego do sadu. Po miesiacu okazuje sie, ze ten drugi tez nie placi wiec pijawke do sadu i spier***asz. Po 3 miesiacu (juz!!!) okazuje sie, ze trzeciego stac na to, zeby ci zaplacic polowe!!! Za co zyjesz przez te 3 miesiace??? PS Przypadek z zycia wziety, tylko okres bykl jeszcze dluzszy, bo nie od razu kolejna "prace" znalazl. Po roku nie zakonczyla sie jeszcze 1 sprawa!
...to jakaś masakra jest.... Teraz to mi szczęka spadła :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firma Rejdex to tam oszusci, nie placi ludziom. WYZYSKIWACZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodzcie i wystawiajcie opinie pracodawcom byłym czy obecnym. Gdzie warto a czego unikac! http://www.gowork.pl/opinie_wszystkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firma GD-Inwest ECF z Białej Podlaski ul. Sadowa 14 nie płaci swoim pracownikom, część pieniędzy jest przekazywana na rachunek a część do ręki by nie płacić podatku w oddziale siedlce zwolniona została pracownica tylko za to że zaszła w ciążę, druga z kolei pracuje na czarno, zarejestrowana jest w urzędzie pracy i pracuje a pieniążki dostaje od właściciela do rączkli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pipi napisał:
czy EUROEDUKACJA też należy do firm które nie płacą z całą pewnością to wstyd i hańba !!!
tak, to wyzyskiwacze, którzy nie płacą pracownikom miesiącami! należy na nich uważać przed podpisaniem umowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W koncu kryzys mamy, więc pracownicy moą troche poczekać na pieniądze... Ja się cieszę że w ogóle mam prace. PIP to w ogole instytucja, która nie wiadomo co robi, w mojej starej firmie się zapowiadali zanim przyjada... sorry co to ma być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...