Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej Polaków chce brytyjskiego obywatelstwa

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 9 września 2012 o 12:52
dzięki drugiej Irlandii, Polacy zamiast wracać do kraju gdzie wszędzie panuje biurokracja, na każdym kroku można zostać ukaranym, podatki rosną jak grzyby po deszczu, ceny rosną, udogodnienia likwidują! Dzięki Donald!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mieszkaniec Lublina napisał:
dzięki drugiej Irlandii, Polacy zamiast wracać do kraju gdzie wszędzie panuje biurokracja, na każdym kroku można zostać ukaranym, podatki rosną jak grzyby po deszczu, ceny rosną, udogodnienia likwidują! Dzięki Donald!
TUSKU - jak żyć w tym dzikim kraju ????????????
0
Nikt już nie chce mieszkać w kraju żyda,komucha czy konfidenta--o to co komuchy z tego kraju zrobili.
0
Czy wy napradę postradaliście całkowicie rozum? Co wy chcecie od obecnego premiera. Czy ten czy inny. Czy rząd PO czy PIS będzie to samo. Wszyscy grają na swoje i wiecie gdzie nas mają? W D...e. Oni się bawią, kasę trzepią a my konowały jesteśmy po to aby ich słuchać i iść do urn. JA już wiem że w Polsce długo nie będzie dobrze. To nienormalny kraj!
0
Marta napisał:
Czy wy napradę postradaliście całkowicie rozum? Co wy chcecie od obecnego premiera. Czy ten czy inny. Czy rząd PO czy PIS będzie to samo. Wszyscy grają na swoje i wiecie gdzie nas mają? W D...e. Oni się bawią, kasę trzepią a my konowały jesteśmy po to aby ich słuchać i iść do urn. JA już wiem że w Polsce długo nie będzie dobrze. To nienormalny kraj!
Dlaczego BUC robił nadzieje,dlaczego obiecywał drugą Irlandie, i że będzie tak dobrze,to mamy BUCOWI do zarzucenia,fałsz i obłudę,no i te wszystkie afery.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: