Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Córka chrzestna Jana Karskiego nie weźmie udziału w odsłanianiu "jego" ławeczki

Utworzony przez dziadek, 3 czerwca 2013 o 20:35
Takiego - jak na wizerunku "ławeczki"  - bohatera Narodu - Jana Karskiego - ja nie pamiętam. Znam spektakl TV "ŁAWECZKA" - to nie to samo towarzysze upamiętniacze na siłę.   Ktoś się zszumował i "na siłę wciska, a to boli" - zarówno Panią dr z d. Kozielewską, ale boli też Ludzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jan Karski (Kozielewski) - podobnie jak  rtm. Witold Pilecki [ostatnio "obsrany gołębimi sercami" tzw. narodowców] - był jednym z największych bohaterów II wojny światowej, nie dowódcą - w naszej historii raczej byli to dowódcy przegrani, ale BOHATEREM; to zasadnicze różnice.   Doceniano zazwyczaj dowódców - zazwyczaj tych, którzy poświęcili bohaterów - pomijano oczywistych bohaterów Narodu   Smutne.  
0
Jakis koszmar ta laweczka. Jak nie wiadomo po co sie ja stawia, to pewnie po to, co zawsze. Drobne musza sie komus zgadzac...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: